perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ OKUYUCU PERSONEL TAKİP

Parmak izi okuyucu personel takip cihazları, personellerin 7/24 olarak takip edilmesi için kullanılırlar. Takip, işletme yetkilileri tarafından oldukça önemli bir konudur. Çünkü işletme yetkilileri, yerlerinde olmadıkları süre zarfında da işlerin aksamadan devam etmesini isterler. Bunun için de parmak izi okuyucu personel takip sistemleri kullanılarak bir çözüm bulunmuştur. Parmak izi okuyucu personel takip sistemleri sayesinde artık işletme yetkilileri, iş yerlerinde olmasa bile personellerin giriş ve çıkış saatleri, devamsızlıkları, izinleri vb. gibi tüm konulardan haberdar olabiliyorlar. Nasıl mı? Parmak izi okuyucu personel takip cihazları ile birlikte personel takip programı kullanıldığında, hangi personelin saat kaçta geldiğini, saat kaçta iş yerinden çıkış yaptığını, izin günlerini, avanslarını, maaşlarını vb. tüm bilgilerini raporlamalar halinde takip edebiliyorlar. Parmak izi okuyucu personel takip programında otomatik olarak mail gönderme özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede istenilen mail adresine otomatik olarak alınan bütün raporlar gönderilebilmektedir. Bu raporlar kişi bazında yahut genel bazda olarak alınabilir. Üstelik parmak izi okuyucu personel takip cihazları üzerinden eğer herhangi bir personel giriş ve çıkışlara el ile müdahale ediyorsa, bu da program üzerinden raporlanabilmektedir. Yani kullanımı daima çok basit ve kolay olacaktır. Personellerin hakkında tüm bilgiler kolayca alınabilecektir.

Parmak izi okuyucu personel takip cihazlarından bahsedelim. Bu cihazların kayıt kapasiteleri bin ile on bin kişi arasında değişmektedir. Yani kaç kişilik personele sahip olduğunuzun pek de bir önemi yoktur. Personel sayınıza uygun olan cihaz seçilebilir. Ayrıca zaten birçok parmak izi okuyucu personel takip cihazı modelinde aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilmek mümkündür. Bu da geçiş şeklinin arttırılmasının yanı sıra aynı zamanda parmak izi okuyucu personel takip cihazlarının kayıt kapasitesinin de arttırılmasını sağlar. Yani parmak izi okuyucu personel takip cihazlarının parmak izi kayıt kapasitesi dolarsa, kartlı ve şifreli olarak geçiş yapmaya da devam edebilirsiniz.

Parmak izi okuyucu personel takip cihazları ile turnikelere, bariyerlere ve hatta kapılara da tetik verilebilir! parmak izi okuyucu personel takip cihazları ile tetik vermek demek hem geçiş kontrollerinin hem de geçiş güvenliğinin aynı anda sağlanması anlamına gelmektedir. Parmak izi okuyucu personel takip cihazları ile kapılara tetik vermek için bu cihazların kapıların giriş ve çıkış alanlarında kullanılması gerekmektedir. Kapılara tabi ki tetik vermek için beraberinde kilitlerin de kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin her türlü kapı yapısına uygun olan farklı modeli bulunması, her türlü kapıya parmak izi okuyucu personel takip cihazları ile tetik verebileceğiniz anlamına gelmektedir. Turnikelere tetik vermek için ise parmak izi okuyucu personel takip cihazlarının turnikeler üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Turnikeler üzerine monte edilen bu cihazlar, kontrolü bir şekilde personellerin geçiş yapmasını sağlar. Hızlı geçiş turnikeleri, bel turnikeleri, engelli geçiş turnikeleri ve boy turnikeleri ile parmak izi okuyucu personel takip cihazları birlikte kullanılabilmektedir.

Parmak izi okuyucu personel takip sistemleri ile siz de personellerinizi 7/24 sorunsuzca takip etmek için daha fazla zaman kaybetmeden bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler