perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ OKUYUCU PERSONEL TAKİP SİSTEMİ

Parmak izi okuyucu personel takip sistemi, personellerin takip edilebilmesi için güvenle kullanılmakta olan sistemlerdir. Parmak izi okuyucu personel takip sistemi ile personelleri takip etmek için parmak izi okuyucular kullanılır. Parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan izdir. Bu iz, her insanın her parmağında farklı bir algoritmaya sahiptir. Bu sayede kimsenin birbiri yerine parmak izi okutması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Bu şekilde de %100 güvenilir personel takibi yapılabilecektir. Öyle ki her insanın her parmağındaki iz bile farklıdır.

Parmak izi okuyucu personel takip sistemi ile personelleri takip etmek için parmak izi okuyucuların ihtiyaca uygun olarak seçilmesi gerekir. Örneğin takip yapacak olduğunuz alanda 1000 adet personeliniz olduğunu varsayalım. Bu rakama uygun olan cihazın seçilmesi gerekmektedir. Parmak izi okuyucu personel takip sistemi cihazlarının zaten kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Yani kullanacak olduğunuz alana uygun olan bir cihaz bulabilmek daima mümkündür. Üstelik birçok parmak izi okuyucu personel takip sistemi cihazlarında aynı zamanda kartlı ve şifreli geçiş yapabilme imkânı da bulunur. Böylece siz eğer parmak izi kayıt kapasitesini doldurursanız, kartla ya da şifre ile de geçiş yapabilirsiniz. Bu geçiş şekilleri, aynı zamanda parmak izi okuyucu personel takip sistemi cihazlarının kayıt kapasitelerinin arttırılmasını da sağlamaktadır. Bu cihazların birçok işe yarar farklı özelliği de bulunmaktadır. Örneğin Türkçe ve sesli olarak geri bildirim verebilirler. Siz parmak izinizi okuttuğunuz size sesli ve Türkçe olarak teşekkür ederler. Eğer okutulan parmak izi tanımlı değil ise tekrar deneyiniz şeklinde Türkçe ve sesli geri bildirim verirler. Bu cihazlar, zil çaldırma özelliğine de sahiptir. Zil çaldırmaları sayesinde eğer siz fabrika gibi alanlarda personel takibi yapıyorsanız, zil çaldırarak paydos ve mola saatlerinde toplu olarak hareket edilmesini sağlayabilirsiniz. Parmak izi okuyucu personel takip sistemi cihazlarının parmak izi sensörleri ne kadar kaliteli ise parmakları okuma hızı da bir o kadar yüksek olacaktır. Bu sebeple parmak izi okuyucu personel takip sistemi cihazlarının farklı modellerinde geçiş hızları değişiklik gösterebilmektedir.

Parmak izi okuyucu personel takip sistemi cihazları ile personelleri takip etmek için personel takip programının da kullanılması gerekmektedir. Parmak izi okuyucu personel takip sistemi programı, personellerin hangi saatlerde giriş ve çıkış yaptığını bilmenizi sağlarken, kimin geç kaldığını veya erken çıktığını da tespit edebilmenizi sağlar. Parmak izi okuyucu personel takip sistemi programının kullanımı ve kurulumu çok kolaydır. Kurulum esnasında sistem destek ekibimiz size yardımcı olacaktır. Kullanım için de kısa bir eğitim almanız yeterlidir. Zaten herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda çağrı merkezi ekibimizden uzaktan erişimle destek alabilirsiniz.

Parmak izi okuyucu personel takip sistemi kullanarak personellerinizi takip ederken, göreceksiniz ki; takipler sayesinde sizin iş yükünüz azalıyor. Hemen şimdi parmak izi okuyucu personel takip sistemi hakkında çok daha fazlasını öğrenmek ya da satın almak isterseniz bize 0850 811 80 00 numarasından ulaşabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler