perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ CİHAZLARI PERPA

Parmak izi sistemleri sayesinde personellerin girişlerini, çıkışlarını, erken çıkmaları, geç gelmeleri takip etmeniz mümkündür. Parmak izi takip sistemleri sayesinde toplam çalışma saatlerini hesaplamanız mümkündür. Günümüzde parmak izi takip sistemleri teknolojisi çok hızlı bir şekilde ilerlemiş ve firmaların tercih ettiği ilk sıralarda olan bir alt yapıya sahiptir. Parmak izi takip sistemleri ile özel odalarınızın kapılarını kontrol altına almanız mümkündür. Parmak izi takip cihazı tek başına offline olarak çalışabilme özelliğine sahiptir. Geçiş yapacak kişiyi cihaza tanımlamanız yeterlidir. Online sistemlerde ise kapıdan geçiş yetkisinin sorgulanması için programa gider ve kontrol eder. Bu kontrol sonucu onay varsa kapıyı açmaya izin verir. Parmak izi takip sistemleri özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Parmak izi takip dışarısında el tanıma cihazı, damar tanıma cihazı gibi sistemlerimizde mevcuttur. Parmak izi kontrol sistemlerine bir personelinizin 10 parmak izini tanıtmanız mümkündür. Aynı zamanda modül olarak kartlı ve şifreli olarak parmak izi cihazlarımız mevcuttur. Parmak izi takip cihazları network alt yapısına sahiptir. Bağlantı protokolü olarak TCP olan cihazlarımızda mevcut UDP olan cihazlarımızda mevcuttur. Protokol tipine göre cihaz talebinde bulunabilirsiniz.

PARMAK İZİ PERPA FİYATLARI

Parmak izi fiyatları özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu özelliklerin en başında kullanıcı kayıt kapasitesi ve tetik kontrolü gelmektedir. Bunların dışarısında log kayıt kapasitesi, zil çaldırma özelliği gibi birçok özelliklerde mevcuttur. Parmak izi fiyatları için satış temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. Satış temsilcimiz personel sayınıza göre en uygun en kaliteli cihazları sizlere önerecektir. Öncelikli olarak fiyat teklifi almadan önce parmak izi takip sistemlerini hangi sektörde ve nasıl kullanmak istediğinizi bildiriniz. Sektörde uzun süredir yerimizi korumaktayız. Parmak izi Perpa olarak en iyi cihazlar ve en uygun cihazları sizlere sunuyoruz. Perpa da parmak izi arıyorsanız doğru adres Perkotek.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları