perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE FİYATI

Turnike sistemleri, geçişlerin kontrol altına alınabilmesi ve aynı zamanda da geçiş yetkilendirmeleri yapılabilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Turnike sistemleri hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi, turnike fiyatıdır. Turnike fiyatı, kullanılacak olan turnikelerin modellerine göre değişiklik gösterdiği için aslında net bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Çünkü kullanılmakta olan drt farklı turnike modeli bulunmaktadır. Bunlar; bel turnikeleri, boy turnikeleri, hızlı geçiş turnikeleri ve engelli geçiş turnikeleridir. Hangi turnikenin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize ve kullanacak olduğunuz alana göre değişiklik göstermektedir. Genellikle metro ve metrobüs istasyonlarından sıkça aşina olduğumuz turnikeler, günümüzde çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. Kamu kurum ve kuruluşları, alışveriş merkezleri, işletmeler, plazalar vb. pek çok farklı alanda tercih edilebilmektedirler. Turnike fiyatı, Perkotek Teknoloji olarak Avax turnikelerin Türkiye dağıtıcılığını yaptığımız için oldukça uygundur.

Öncelikle bel turnikelerinden bahsedelim. Bu turnikelerimiz, insan beli boyundadır. Bu nedenle bu ismi almışlardır. Aynı zamanda tripod turnike olarak da bilinirler. Sadece iç değil, aynı zamanda dış ortamlarda da kullanılmakta olan bu turnikelerin iki farklı gövde modeli bulunmaktadır. Paslanmaz çelik gövdeli olan bel turnikeleri, dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedirler. Elektrostatik boyalı olan bel turnikeleri ise iç ortamlarda güvenle tercih edilebilmektedirler. Üstelik bu turnikelerin üzerine parmak izi pdks cihazı, yüz tanıma pdks cihazı ve kartlı pdks cihazı montajı yapılabilmektedir. Böylece geçiş kontrolleri çok daha kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bel turnike fiyatı da kullanılacak olan modeline göre değiştiği için aslında net bir fiyat bilgisi verebilmek mümkün değildir. Çünkü düşen kollu bel turnikesi, iki ayaklı bel turnikesi, tek ayaklı bel turnikesi, dekoratif bel turnikesi gibi pek çok farklı modeli yer almaktadır.

Boy turnikeleri ise insan boyunu aşan turnikelerdir. Bu turnikelerimiz, insan taşkınlıklarını önleyebilmek amacı ile kullanılmaktadır. Özellikle stadyumlarda, konser alanlarında, ceza evlerinde ve yüksek güvenlik gerektiren pek çok farklı alanda kolayca kullanılabilirler. Boy turnikeleri, üç kollu ya da dört kollu olabilmektedir. Kolların farklı oluşu, boy turnike fiyatının da farklı olmasına sebebiyet vermektedir. Bu turnikelerin de paslanmaz çelik olan modelleri dış ortamlarda, elektrostatik boyalı olan modelleri ise iç ortamlarda kullanılmaktadır.

Hızlı geçiş turnikeleri, yoğun ve hızlı geçişlerin yapılması gerekli olan alanlarda kullanılmaktadırlar. Bu turnikeler genellikle işletmelerde, plazalarda ve holdinglerde tercih edilmektedir. Bunun sebebi oldukça şık bir görüntüye sahip olmaları ve bu tarz alanlara farklı bir hava katmalarıdır. Hızlı geçiş turnikelerinin de iç ve dış ortamlarda kullanılabilmekte olan iki farklı gövdeli modeli bulunur. Paslanmaz çelik gövdeli olan modeller dış ortamlarda kullanılırken, elektrostatik boyalı olan modelleri ise iç ortamlarda gönül rahatlığı ile tercih edilebilmektedir. Günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda hitap eden hızlı geçiş turnikeleri, pdks cihazlar ile birlikte de kullanılabilmektedir. Hızlı geçiş turnike fiyatı bilgisi için siz de bize ulaşabilirsiniz.

Engelli geçiş turnikeleri ise engelli bireylerin geçiş yapabilmesi ve aynı zamanda bazı yerlerde de serbset geçişlerin yapılabilmesi için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerin üzerine geçiş yönü işaretleri ya da engelli bireyler için olduğunu belirten işaretler konulabilmektedir. Engelli geçiş turnike fiyatı hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler