perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ SİSTEM

Algoritma sistemine bağlı olarak çalışan cihazların başında parmak izi sistem gelir. Parmak izi sistem, benzersiz bir sistemdir. Parmak izi sistemi diğer sistemlerden farklı yapan şey parmak izlerinin birbiriyle karışma ihtimalinin bulunmamasıdır. Parmak izi sistem, bir kişinin 10 parmağını da kaydetmenize ve bir parmağınız okumaz ise diğer parmaklarınızla da giriş çıkıl yapabilmenizi sağlar. Parmak izi sistemleri, kartlı sistemlere göre bu yüzden daha çok tercih edilebilir bir sistem olmuştur.

Parmak izi sistem yazılımı çoğunlukla personellerin giriş ve çıkışlarını takip etmede kullanılır. Personellerin geç gelme erken çıkma ya da devamsızlık gibi raporlarının dışında, avans, prim, izin gibi bilgilerini de takip edebilirsiniz ve raporlayabilirsiniz. Veri tabanında saklanan bilgileri daha sonra tekrar raporlayabilirsiniz. Parmak sistem yazılımı mysql veritabanı kullanılır ve bunun sayesinde birden fazla bilgisayardan takip edebilmenize olanak sağlar. Bu kullanıcılar ayrı ayrı olarak yetkilendirilebilir. Port yönlendirme özelliği sayesinde farklı lokasyonlardan da takip edebilmenizi sağlar.

PARMAK İZİ TAKİP SİSTEM FİYATLARI

Parmak izi sistem ile turnikenize tetikleyebilirsiniz. Bu turnikeler yemekhane girişlerinde, mağaza girişlerinde, avm girişlerinde ya da adliye girişlerinde olabilir. Turnike üzerine monte edilen parmak izi sistem sayesinde sadece geçiş izni bulunan kişilerin turnikeden giriş çıkış yapabilmeleri sağlanır. Parmak izi takip sistem modelleri ve fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi almak için 0850 811 80 00 numaramızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler