perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ SİSTEMİ İTHALATÇISI

Teknolojinin ilerlemesi ile piyasanın ihtiyaçları çoğalmış olup bunların başında güvenlik sektörü açığı meydana gelmiştir. Bununla beraber bu sistemlerin birçoğunu Türkiye’de üretilmemesi üzerine bu sistemlerin hepsi yurt dışında ithal edilmiş olup firmamız bu sektörde en tepesindedir. İthal ettiğimiz ürünlerin başında parmak izi sistemi, kartlı geçiş sistemi, şifreli geçiş sistemi, yüz tanıma geçiş sistemi, bariyer, kilit, otel kapı kilit sistemleri, metal üst arama sistemi, bekçi kontrol sistemi, mağaza ürün koruma sistemi gibi ürünlerin ithalatçısı konumundadır.

Parmak izi sistemleri yazılımı ithalatçı ya da yazan firma olmak demek firma bünyesinde bulunan yazılımcı sayesinde isteklere hızlı bir şekilde cevap verebilmek demektir. Parmak izi sistemi yazılımları MySQL - MmSQL gibi veri tabanlarıyla çalışabilir ve birden fazla kullanıcı tarafından kullanılabilir. Port yönlendirme özelliği sayesinde firma bünyesinde ya da dış lokasyondan da yazılıma bağlantı kurabilmenize izin verir. Kullanıcılar farklı farklı yetkilendirilebilir ve bununla birlikte gerekli kısıtlamalar yapılabilir.

PARMAK İZİ SİSTEMİ FİYATLARI

Parmak izi sistemi birçok farklı model içerir. Bu modeller cihazların hafızası kayıt kapasiteleri ve tetik verebilme özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Modellerle ilgili ve fiyatlarla ilgili detaylı bilgi almak için 0850 811 80 00 destek numaramızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler