perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ SİSTEMLERİ ANKARA

Parmak izi sistemleri Ankara cihazları, parmak izi teknolojisini kullanarak geçiş yapmanızı sağlamakta olan cihazlardır. Bu cihazlarda kullanılmakta olan parmak izi, her insanın parmağında farklı bir algoritma göstermektedir. Her insanın parmağı bir yana, her insanın on parmağında da bu iz farklılık göstermektedir. Bu da geçiş sırasında kişilerin birbirleri yerine parmak izlerini okutması gibi bir durumu ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede geçişler çok daha hızlı, kontrollü ve güvenli bir hal almaktadır. Parmak izi sistemleri Ankara cihazları, günümüzde en çok personelleri takip etmek amacıyla kullanılmakta olan cihazlardır. Ancak personel takibinin yanı sıra üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, minibüs takibi ve öğrenci takibi yapabilmek için de kullanılabilirler. Bunun için hatta ek olarak kilitler, turnikeler ve bariyerler ile birlikte kullanılabilirler. Yani parmak izi sistemleri Ankara cihazları ile kapılara, bariyerlere ve turnikelere de tetik verebilmek mümkündür. Kapılara tetik vermek için kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin, farklı kilit yapılarına uygun olan modelleri bulunmaktadır. Yani kapı yapınızın ahşap, demir, metal, pvc ya da cam olması hiç önemli değildir. Turnikelere tetik vermek için ise parmak izi sistemleri Ankara cihazlarının, turnikelerin üzerine monte edilmesi gereklidir. Bu sistemlerde kullanılacak olan farklı model turnikeler yer almaktadır. Bunlar genellikle hızlı geçiş turnikeleri ve bel turnikeleri olsalar da boy turnikeleri ve engelli geçiş turnikeleri de tercih edilebilir.

Parmak izi sistemleri Ankara cihazları, farklı pek çok özelliği ile kullanıcısına büyük avantajlar sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi, zil çaldırma özelliğidir. Zil çaldırma özelliği sayesinde özellikle personel takibinde kullanılmakta olan cihazlar ile zil çaldırarak personellerin paydos ve mola saatlerinde toplu olarak hareket etmeleri sağlanabilmektedir. Parmak izi sistemleri Ankara cihazları, genel olarak Türkçe ve sesli geri bildirim özelliğine sahiptirler. Bu sayede kullanımları çok daha kolay bir hal almaktadır. Tanımlı olan parmak izi okutulduğunda cihaz, sesli ve Türkçe olarak teşekkür etmektedir. Tanımlı olmayan parmak izi okutulduğunda ise tekrar deneyiniz gibi bir uyarı vermektedir.

Parmak izi sistemleri Ankara cihazları, günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazların kullanım alanları içerisinde kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, plazalar, okullar, ceza evleri vb. benzer alanlar yer almaktadır. Bu alanlardan hangisinde kullanılacağı, cihaz seçiminde değişikliğe neden olabilmektedir. Çünkü cihazlarımızın pek çok modelinde kayıt kapasitesi, parmak okuma hızı vb. değişiklik göstermektedir. Parmak izi sistemleri Ankara cihazlarında kayıt kapasiteleri genel olarak bin ile on bin arasında değişiklik gösterir. Yani aslında kullanacak olduğunuz alandaki kişi sayısına uygun bir cihaz bulabilmek daima mümkündür. Üstelik bu cihazların pek çok modelinde kartlı ve şifreli geçiş olanağı da yer almaktadır.

Parmak izi sistemleri Ankara cihazları satışımız Ankara’nın; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinde devam etmektedir. Ankara’nın hangi ilçesinde olursanız olun, bu cihazlar için en uygun fiyat garantisi de daima geçerli olacaktır. Çünkü Perkotek Teknoloji ailesi olarak Magic Pass parmak izi sistemleri Ankara cihazlarının Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. Satın almak için daha fazla zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler