perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI KAPI SİSTEMLERİ FİYATLARI

Kartlı kapı sistemleri, geçişleri kontrol altına almak için kullanılmakta olan sistemlerdir. Kartlı kapı sistemleri fiyatları, farklı modellerde farklılık gösterebilmektedir. Kartlı kapı sistemlerine olan ilgi her gün artış göstermektedir. Özellikle işletmelerde oldukça sık tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra aynı zamanda holdinglerde, plazalarda, kamu kurum ve kuruluşlarında, fabrikalarda, dershanelerde, belediyelerde vb. alanlarda kullanılmaktadır. Bu cihazlar ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verebilmek mümkündür. Kapılara tetik vermek cihazlar ile o kadar popülerdir ki, günümüzde aynı şekilde bu cihazlar, asansörlerde de kullanılmaktadır. Asansörlerde bu cihazların kullanılmasının amacı, kat sınırlaması getirmektir. Örneğin; 5. Kata kadar bir kata yetki verebilir ve o kart kullanılırken, 6. Kata çıkmaya izin vermeyebilirsiniz.

Kartlı kapı sistemleri fiyatları, tercih edeceğiniz cihazların özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu cihazlar, 4 ana gruba ayrılmaktadır. Standalone kartlı kapı sistemleri, online kartlı kapı sistemleri, offline kartlı kapı sistemleri ve panelli kartlı kapı sistemleri… Aslında tüm bu cihazların hepsi aynı amaç için kullanılabilir olsa da kullanım şekilleri farklılık gösterebilmektedir. Bunlardan bahsedelim. Standalone kartlı kapı sistemleri, bilgisayarlardan bağımsız olarak çalışmasını devam ettiren cihazlardır. Bu cihazları kullanabilmek için sistemlere öncelikle master kart tanıtılması gerekmektedir. Master kart tanıtmadan normal bir kart tanımlaması yapılamamaktadır. Standalone cihazlar, tetik olarak da kuru kontak vermektedir. Manyetik kilit, elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıklarını da açtırabilmektedirler. Özellikle ofislerde, depo kapılarında, apartman girişlerinde ve asansörlerde bu cihazlar çok daha sık olarak tercih edilmektedir. Standalone cihazların kartın yanı sıra aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapabileceğiniz modelleri bulunmaktadır. Online cihazlar ise çalışmaları sırasında sürekli olarak bilgisayarın açık olmasına ihtiyaç duyarlar. Bu cihazlar bilgisayar açık olmadığı müddetçe çalışmasına devam edemez. Offline kartlı kapı sistemleri cihazları, bilgisayarın açık olmasına gerek kalmaksızın çalışabilen cihazlardır. Bu cihazlar ile kartlı veya şifreli olarak geçiş yapabilme olanağı bulunmaktadır. Cihazların kendileri panel görevi gördükleri için de herhangi bir geçiş kontrol paneline ihtiyaç duymadan çalışabilirler. Ip tabanlı olan bu cihazlar, turnike üzerinde oldukça sık tercih edilmektedir.

Panelli kartlı kapı sistemi cihazlarında ise çalışmaları sırasında panel ihtiyacı duyulmaktadır. Çünkü bu cihazlar, aptal terminal olarak adlandırılırlar ve aptal terminaller hafızalarında hiçbir bilgiyi tutamazlar. Tüm bilgiler program aracılığıyla panelin hafızasında tutulmaktadır. Bir panele 4, 8 veya 16 adet kart okuyucu tanımlaması yapılabilmektedir. Yeni ikili panelimizde ise sadece iki adet cihaz tanımlanabilmektedir. Paneller, geçiş yetkisinin verilip verilmeyeceğinin kararını vermektedir. Bundan sonrada sonuç sinyaline bakılarak bu bilgiler kart okuyucuya gönderilmekte ve kart okuyucu da gelen sonucun bilgisine göre kapının açılmasını ya da açılmamasını sağlamaktadır. Kartlı kapı sistemleri cihazları iki sene boyunca garantili olmaktadır. Üstelik herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda çağrı merkezimizden telefon veya uzaktan erişim ile de destek alabilmeniz mümkündür. Bilgisayarınızın sadece internete bağlı olması yeterli olacaktır. Güvenliğiniz için siz de kartlı kapı sistemlerini tercih edin! Kartlı kapı sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler