perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ TARAMA CİHAZI

Parmak izi tarama cihazı, günümüzde genellikle personel takip etmek amacıyla kullanılmakta olan cihazdır. Parmak izi cihazları, bunun yanı sıra aynı zamanda üye takibi, öğrenci takibi, yemekhane takibi, tuvalet takibi ve geçiş kontrol takibi için kullanılabilmektedir. Kullanımı çok basit olmakla birlikte, aynı zamanda parmak izi cihazları ile isterseniz turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verebilme imkânı bulunmaktadır. Öncelikle bu cihazların çalışma mantığından bahsedelim. Parmak izi cihazlarının sağlıklı olarak çalışabilmesi için öncelikle parmak izi tanımlaması yapmak gerekir. Bu tanımlama işlemi sırasında kişilerin parmaklarını cihazın okuyucu sensörüne sürekli olarak basarak parmağın her kısmını okutmaları gerekmektedir. Bu işlemden sonra parmak izi tarama cihazının kişilerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara konumlandırılması gerekmektedir. Bu işlemden sonra da parmak izini okutan kişi kolayca geçiş yapabilir.

Parmak izi tarama cihazının kayıt kapasiteleri 1000 ile 7000 arasında değişiklik göstermektedir. Bu kayıt kapasitesinden size uygun olan cihazı tercih ederek kullanıma devam edebilirsiniz. Parmak izi cihazları ile aynı zamanda kartlı veya şifreli olarak da geçiş yapabilme olanağı bulunmaktadır. Bu açıdan da kullanımı oldukça basittir. Fiyat olarak da oldukça uygun olan parmak izi tarama cihazı, Perkotek ailesi olarak Magic Pass parmak izi tarama cihazı Türkiye dağıtıcılığını yaptığımız için firmamızda oldukça uygun fiyattan satışa sunulmuştur. Parmak izi tarama cihazının pek çok modelinde zil çaldırma özelliği bulunmaktadır. Zil çaldırma özelliği sayesinde paydos veya giriş – çıkış saatlerinde cihazlar belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde toplu hareket sağlanabilecektir. Ayrıca bazı modellerde dahili batarya özelliği de bulunmaktadır. Dahili batarya sayesinde elektrik kesintileri gibi durumlarda cihazın kullanıma devam edilebilmektedir. Günümüzde genellikle personel takibi için kullanılan parmak izi tarama cihazını personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara monte edebilirsiniz. Bu cihazların zaten kullanım alanları da oldukça geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, okullar, plazalar, işletmeler, askeri alanlar, hava alanları, spor salonları gibi pek çok alanda kullanılabilmektedirler. 

Parmak izi tarama cihazının kapı kolu şeklinde kullanılabilen modelleri de bulunmaktadır. Bu modelleri genellikle ofis ve işletmelerde kullanarak, parmak izi tanımlı olan kişilerin giriş ve çıkış yapmasını ve bu sayede de güvenli olarak geçiş yapılabilmesini sağlayabilirsiniz. Bu cihazlar, pil ile çalışmasına devam ettiği için de elektrik kesintisi gibi sorunlarda kullanıma devam edilebilecektir. Üstelik Türkçe oldukları için de kullanımda sorun yaşamayacaksınız. Şıklıkları sayesinde de depolarınıza ve işletmelerinize ayrı bir hava katacaktır. Parmak izi tarama cihazı sistemleri ile geçişleri kontrol altına almak için siz de daha fazla zaman kaybetmeden bize ulaşabilirsiniz. Böylece hem geçişleri kontrol altına almış hem de güvenliği sağlamış olursunuz. Biz sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. Hemen bizi arayın!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları