perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ FİYATLARI

Personel takip sistemleri, günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmakta olan ve kolay bir kullanıma sahip olan sistemlerdir. Bu sistemler ile personel takip etmek için öncelikle kullanılacak olan cihazın seçilmesi gerekmektedir. Bu cihazlar; yüz tanıma, parmak izi ve kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Bu cihazlardan hangisini tercih edeceğiniz tamamen sizin seçeneğinize kalmış olmakla birlikte, hangi cihaz ile kolayca takip işlemlerinizi gerçekleştireceğinize dair önerilerde bulunabiliriz. Personel takip sistemleri fiyatları da oldukça uygundur. Personel takip sistemleri fiyatları, kullanılacak olan cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. 

Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan üç farklı cihaz türü bulunmaktadır. Yüz tanıma cihazı, parmak izi okuma cihazı ve kartlı geçiş kontrol cihazı… Yüz tanıma cihazları, personelleri takip etmek için harika bir yöntemdir. Bu cihazlar ile personel takibi yapmak için öncelikle personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara monte edilmesi gerekir. Daha sonra da personellerin yüzlerini bakarak tanıtmaları gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra yüzünü cihaza gösteren her personel kolayca geçiş yapabilecektir. Yüz tanıma cihazlarının farklı pek çok modelinde aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapabilme özelliği de bulunmaktadır. Bu özellikleri sayesinde kullanıcı kayıt kapasiteleri de artış göstermektedir. Yüz tanıma cihazlarının bazılarında da dahili batarya özelliği bulunmaktadır. Dahili batarya sayesinde elektrik kesintilerinden etkilenmeden cihaz kullanıma devam etmektedir.

Parmak izli personel takip sistemleri ile de personel takip etmek oldukça basittir. Öncelikle personellerin parmak izlerinin tanımlanması gerekir. Her insanın parmak izi, bir başkasının parmak izi ile aynı olmadığından dolayı da bu cihazların güvenliği %100’dür. Parmak izi cihazlarının kayıt kapasiteleri her cihazda farklılık gösterir. Bu sebeple de takip edeceğiniz personel sayınızın kaç olduğunun pek bir önemi yoktur. Personelleri takip etmek için öncelikle cihazların personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara monte edilmesi gerekir. Daha sonra personel parmak izi tanımlaması gerekir. Bu işlemlerden sonra da personeller parmak izlerini okutarak kolayca geçiş yapabilirler. Bazı cihazlarda aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği bulunmaktadır. Bu cihazlar ile aynı zamanda turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verebileceğinizi unutmayın! Parmak izli personel takip sistemleri fiyatları için bizi arayabilirsiniz. 

Kartlı personel takip sistemleri de yüz tanıma ve parmak izli cihazlardan sonra en sık olarak kullanılan cihazlardır. Bu cihazları kullanabilmek için cihazlara kart tanımlaması yapmak gerekir. Kart tanımlamaları esnasında kayıt edilecek kartlar proximity ya da mifare kart olmaktadır. Bu kartların hangisinin kullanılacağı tamamen cihazın özelliğine kalmış olmakla birlikte bu kartların üzerine de baskı yaparak aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak da kullanılabilmektedir. Kartların üzerine yapılacak olan baskılar renkli baskı olabileceği gibi aynı zamanda siyah – beyaz baskı da olabilmektedir. Kartlı personel takip sistemleri fiyatları için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. 

Personel takip sistemleri kullanarak personellerinizi kolay ve hızlı takip edebilirsiniz. Neden daha fazla zaman kaybedesiniz ki? Personel takip sistemleri fiyatları da firmamız bünyesinde oldukça uygundur. Satın almak için siz de zaman kaybetmeden hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler