perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PARMAK İZİ TERMİNALİ

Parmak izi terminali, günümüzde sıklıkla personel takibi yapmak amacıyla kullanılıyor. Bu terminalleri parmak izinin yanı sıra aynı zamanda yemekhane takibi, üye takibi, öğrenci takibi, geçiş kontrol takibi ve tuvalet takibi yapmak için de tercih edebilirsiniz. Parmak izi terminali ile aynı zamanda turnikelere, kapılara ve bariyerlere de tetik verebilirsiniz. Turnikelere tetik vermek için öncelikle parmak izi terminalinin turnike üzerine monte ediliyor olması gerekir. Daha sonra ise parmak izi terminaline parmak izi kaydı yapılmalıdır. Parmak izi tanımlı olan kişi, parmak izi okuma sensörüne parmağını okuttuğunda kolayca geçiş yapabilecektir. Böylece hem geçiş güvenliği hem de geçiş kısıtlamaları aynı anda elde edilmiş olacaktır. Parmak izi terminali ile kapılara tetik vermek için ise öncelikle parmak izi terminali ile birlikte kapı kilidi kullanılması gerekir. Dışarıdan girişte parmak izi terminali, içerden çıkışta ise buton ile kapıların açılması mümkün olmaktadır.

Parmak izi terminali, parmak izi tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam eder. Parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan izdir. Bu iz, her insanın her parmağında farklı bir özelliğe sahiptir. Bu sayede özellikle de personel takibinde personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması mümkün olmaz. Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan Magic Pass parmak izi terminali sistemleri, farklı kayıt kapasitelerine sahiptir. Bu kayıt kapasiteleri 1000 ile 10.000 arasında değişiklik göstermektedir. Bu sayede kaç kişilik bir alanda takip yapacağınızın bir önemi kalmayacaktır. İhtiyacınıza, takip edeceğiniz kişi sayısına uygun bir cihaz bulabilmek daima mümkün olacaktır.

Parmak izi terminali, farklı pek çok özelliği ile farklı türdeki ihtiyaçlara çözüm sunar. Önemli özelliklerden bir tanesi, zil çaldırmadır. Zil çaldırma özelliği sayesinde özellikle fabrikalarda personellerin toplu olarak giriş ve çıkış yapması sağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra aynı zamanda dahili batarya özelliği de bulunan parmak izi terminali sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda cihazlar kullanıma devam edilebilir. Tabi ki parmak izi terminali ile sadece parmak izli geçiş yapılmaz. Parmak izinin yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli geçiş yapabilme özelliği de bulunmaktadır. Böylece hem cihazın kullanıcı kayıt hafızası da arttırılabilecektir.

Parmak izi terminalinde kapı kolu olarak kullanılan modelimizde; kapı kolu, elektronik kilit ve parmak izi okuyucu bir arada olmaktadır. Bu cihazlar, tıpkı bir kapı kolu gibi kullanılmaktadırlar. Pil ile çalışmalarını sürdüren bu cihazlarda pilin bitmesine yakın olarak son yüz geçişte cihaz uyarı vermektedir. Zaten standart bir pil ile ortalama 6 ay / 2500 açma -kapama yapılabilmektedir. Özellikle girilmesi yasak olan gizli odalar, depolar veya iş yerlerinde ofis odalarında çok sık olarak kullanılmaktadırlar. Parmak izi bir yana, şifreli veya kartlı olarak da kişilerin geçiş yapmasına imkân tanırlar.

Perkotek Teknoloj A.Ş. olarak Magic Pass parmak izi terminali Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu sebeple de parmak izi terminali fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak isterseniz telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kontrollü ve güvenli alanlar elde etmek için siz de daha fazla zaman kaybetmeyin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler