perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ELEKTRİKLİ KAPI KİLİTLERİ

Elektrikli kapı kilitleri, kapılardan yapılacak olan geçişlerin hızlı bir şekilde yapılmasına olanak tanıyan kilitlerdir. Elektrikli kapı kilitleri ile kapılardan yapılacak olan geçişler hızlı bir şekilde yapılır ve kapılardan girişler kontrol altına alınmış olur. Elektrikli kapı kilitleri, tüm personel devam kontrol sistemleri cihazları ile birlikte de tetiklenebilmektedir. Elektrikli kilit karşılıklarının kullanılacak oldukları yerlerde kapıların sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olmaktadır. Strike kapı kilitlerinin dil mekanizmaları da paslanmaz çelikten oluştuğu için uzun yıllar boyunca hizmet verebilecek şekilde tasarlanmışlardır. Bu kilitler enerji varken kapalı ve enerji varken kilitli olmak üzere iki farklı şekilde karşımıza çıkmaktadırlar. Elektrikli kapı kilitlerinde tutuş gücü de sekiz yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişmektedir. Ahşap, demir, metal, pvc, kompozit tüm kapılarda kullanılabilmektedirler. Elektrikli kapı kilitleri dışında bir de selenoid bold pimli kilitler bulunmaktadır. Bu kilitler, paslanmaz kapı dilinin hareketli olan kısmına saplanmaları ile çalışmasına devam ederler. Tutuş gücü bu kilitlerde sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında farklılaşmaktadır.

Elektrikli kapı kilitleri, cam kapılarda kullanılamazlar. Cam kapılarda kullanılmakta olan kilitlere, manyetik cam kapı kilitleri ismi verilmiştir. Bu kilitler, cam kapıların sabit olan kısımlarına yapıştırılırlar ve cam kapıların hareketli kısımlarına montajı yapılan aparatlara mıknatıslama mantığı ile yapışarak kullanılırlar. Bu kilitlerin kullanımları çok basittir. Kullanılacak olan aparatların LZ aparatı U aparatı, Z aparatı ve L aparatı olmak üzere farklı modelleri yer almaktadır. Cam kapı kilitleri, aparatlara yapıştıkları anda kapıyı kırsanız bile aparatları çıkarmak mümkün olmayacaktır. Yani sağlamlıkları ve kaliteleri oldukça üst düzeydedir. Manyetik cam kapı kilitleri tutuş gücü altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, yedi yüz elli kilogram ve bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir.

Elektrikli kapı kilitleri fiyatları, kullanılacak olan kilitlerin modeline göre de değişiklik göstermektedir. Ancak Perkotek Teknoloji Dış. Tic. A.Ş. olarak Strike elektrikli kapı kilitleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için elektrikli kapı kilitleri fiyatları çok uygun olmaktadır. Satın almak isterseniz tek yapmanız gereken şey telefon numaralarımızı tuşlayarak bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler