perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PARMAK İZLİ KAPI KİLİDİ FİYAT

Parmak izli kapı kilidi, parmak izi kullanarak kapılara tetik vermenizi sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan parmak izli kapı kilidi fiyat, tercih edeceğiniz cihazın modeline göre değişebilmektedir. Yani bu yüzden de parmak izli kapı kilidi fiyat hakkında detaylı bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir.

Parmak izli kapı kilidi, parmak izi tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam ederler. Parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan izdir. Bu iz, hiçbir insanın parmağında aynı özelliği göstermez. Yani özellikle de personel takibinde kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutarak geçiş yapabilmesi mümkün değildir. Aynı zamanda parmak izli kapı kilidi ile üye takibi, öğrenci takibi, yemekhane takibi, tuvalet takibi, minibüs takibi ve geçiş kontrol takibi de yapılabilmektedir. Pek çok parmak izli kapı kilidi cihazı ile kartlı ya da şifreli olarak da geçiş yapabilmek mümkündür. Bu sayede cihazların aynı zamanda kullanıcı kayıt kapasitesi de artış göstermektedir. Günümüzde ilerleyen teknoloji ile parmak izli kapı kilidi, daha fazla ihtiyaca yanıt vermektedir. Gelişen parmak izli kapı kilidi fiyat, her zaman öğrenmeden önce pahalı gibi görünüyor olsa da oldukça uygundur. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi, Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Magic Pass parmak izli kapı kilidi Türkiye ayağı dağıtıcısı olmamızdır. Bu sayede en kaliteli ve en sağlam Magic Pass parmak izli kapı kilidi fiyat için her zaman en ideal teklifi alabilmeniz mümkündür.

Parmak izli kapı kilidi ile kapılara tetik vermek için kapı kilitlerinin bu cihazlar ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Bu cihazlar ile birlikte kullanılabilen Strike kilitlerin de Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için parmak izli kapı kilidi fiyat, sistem olarak çok daha uyguna gelmektedir. Bu şekilde kapılara tetik vermek için öncelikle kapınızın yapısına uygun olarak kilit seçmeniz gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin; ahşap, demir, tahta veya cam kapılar için farklı seçenekleri bulunmaktadır. Öncelikle parmak izli kapı kilidinin kapıların giriş ve çıkış alanına monte edilmesi, daha sonra da kilitlerin kapılara montajının yapılması gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra da kişilerin parmak izi cihaza okutularak kolayca giriş ve çıkış yapması sağlanabilmektedir.

Parmak izli kapı kilidi cihazları ve kilit sistemleri kullanarak kapılara tetik vermek istemezseniz, parmak izli kapı kilidi kolunu tercih edebilirsiniz. Parmak izli kapı kilidi kolu, standart bir kapı kolu şeklinde kapılara monte edilmektedir. Bu kolların montajı çok basittir. Bu işlemden sonra kişilerin parmak izlerinin tanımlanması gerekmektedir. Bir kişinin on parmağının tanımlamasının da yapılabilmesini sağlayan parmak izli kapı kilidi, kartlı ve şifreli olarak geçiş yapmanıza olanak tanıyan modellere sahiptir. Geçiş yapma şekline göre parmak izli kapı kilidi fiyat farklılık gösterebilir. Bu cihazlara on adet parmağın tanımlanmasının nedeni, normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik ya da deformasyon olması gibi durumlarda kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapma izni vermesidir. Parmak izli kapı kilidi kolu, çalışmasına da pil ile devam etmektedir. Standart bir pil ile çalıştıkları için pil bulmak zor olmayacaktır. Siz de parmak izli kapı kilidi fiyat teklifi için hemen şimdi bize info@perkotek.com mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler