perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

UZAKTAN KUMANDALI KAPI KİLİDİ

Uzaktan kumandalı kapı kilidi sistemleri, kapılarda kullanılarak kapılardan yapılacak olan geçişlerin kontrollü ve çok daha güvenilir bir şekilde yapılmasını sağlayan sistemlerdir. Uzaktan kumandalı kapı kilidi sistemlerinde kullanılmakta olan farklı model kilitler bulunmaktadır. Bu kilitlerden elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılıkları, tüm personel devam kontrol cihazları ile birlikte kullanılabilmektedir. Bu kilitler ile kapılara tetik vermek için elektronik kilidin kapının sabit olan kısmına monte edilmesi gerekir. Elektrikli kilit karşılıklarının kullanılabilmesi için ise kapının sabit olan kısmındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olacaktır. Bu kilitlerdeki kapı mekanizmaları da paslanmaz çelik olduğundan ötürü uzun seneler boyunca sorunsuz olarak kullanım sağlayabilmek mümkün olmaktadır. Tutuş gücü bu uzaktan kumandalı kapı kilidinde beş yüz ile bin beş yüz kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Tahta, ahşap, demir, çelik ya da metal tüm kapılarda kullanılabilen modelleri yer almaktadır.

Uzaktan kumandalı kapı kilidi sistemlerinin bir diğer modeli de selenoid bold pimli kilitlerdir. Bu kilitler, paslanmaz olan kapıların hareketli olan kısımlarında montaj yapılarak kullanılabilmektedir. Bu kilitlerde tutuş gücü sekiz yüz ile iki bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Uzaktan kumandalı kapı kilidinin bir diğer modeli olan manyetik cam kapı kilitleri de cam kapılarda kullanılmakta olan kilitlerdir. Bu kilitlerin tutuş gücü altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram ve bin kilogram arasında değişir. Manyetik uzaktan kumandalı kapı kilidi, aparatları ile kullanılmaktadır. Bu kilitler ile birlikte kullanılacak olan aparatlar L aparatı, U aparatı, LZ aparatı ve Z aparatı olarak adlandırılmaktadır. Manyetik uzaktan kumandalı kapı kilidi, kapıların sabit olan kısımlarına, aparatlar ise kapıların hareketli olan kısımlarına monte edilmektedir. Kilit aparata yapıştığı anda kapıyı kırsanız bile illegal bir şekilde kilidi açabilmeniz asla mümkün değildir. Bu sayede çok güvenli geçişler elde edilmekte olup günümüzde her geçen gün uzaktan kumandalı kapı kilidi sistemleri çok daha fazla alanda tercih edilmektedir.

Uzaktan kumandalı kapı kilidine tetik vermek için butonların da kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan butonların dokunmatik olan ya da sadece elinizi göstererek açılmakta olan modelleri de bulunmaktadır. Örneğin site giriş kapısında bu butonlar yer alıyor. Elleriniz poşetlerle dolu olsa bile elinizi kaldırarak kapının içeriden açılmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle uzaktan kumandalı kapı kilidi işletmelerde çok sık olarak tercih edilmektedir. Bunun sebebi ofislerde yerinizden kalkmadan kapıların açılma imkanının var olmasıdır. Böylece hem iş performansı artar hem de zamandan tasarruf edilir. Uzaktan kumandalı kapı kilidi fiyatları teklifi için bizi 0850 811 80 00 tuşlayarak arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler