perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK OKUYUCU PROGRAMI

Parmak okuyucu programı, parmakların uç kısımlarında yer alan izi okuyarak geçiş yapma olanağı sunan parmak izi cihazları ile takip yapabilmeyi sağlamaktadır. Parmak okuyucu programı sayesinde personellerin çok kolay bir şekilde takip edilmesi sağlanır. Bu program, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup mysql veri tabanında derlenmiştir. Programın kullanımı çok basit olup personellerin geç kalmaları ve erken çıkmaları, program üzerinde raporlamalar şeklinde görüntülenmektedir. Bu raporlarda personellerin saat kaçta geldiği, saat kaçta çıktığı, personellerin izin bilgileri, devamsızlık bilgileri, avans ve prim gibi tüm bilgileri görüntülenebilmektedir. Personellerin giriş ve çıkış bilgilerine bakılarak ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları yapılabilmektedir. Üstelik parmak okuyucu programında otomatik olarak mail gönderme özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede alınan bütün raporlar, istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilebilir. Aynı zamanda parmak okuyucu programı, otomatik olarak yedekleme özeliğine de sahiptir. Otomatik yedekleme ile tüm veriler yedeklenir. Böylece eğer personeller yanlışlıkla silinirse, yedeklerden geri döndürülebilmektedir. Parmak okuyucu programı kullanımı çok kolaydır. Kısa bir eğitim alan her son kullanıcı kolayca bu programı kullanabilir.

Parmak okuyucu programı ile kullanılan parmak izli geçiş kontrol cihazları, parmakların uç kısımlarında yer alan izi okuyarak geçiş yapabilmeyi sağlamakta olan cihazlardır. Bu cihazların kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Bu sayede takip yapılacak olan alandaki kişi sayısının bir önemi kalmaz ve o alana uygun olan bir cihaz seçilebilir. Birçok modelinde zaten parmak izi yanı sıra kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilmek mümkündür. Bu geçiş şekilleri, cihazların kayıt kapasitelerinin de arttırılmasını sağlamaktadır.

Parmak okuyucu programı ile kullanılan parmak izi okuma cihazları ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verebilmek mümkündür. Bu cihazlar ile kapılara tetik vermek için kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin her türlü kapı yapısına tetik verebilen farklı modelleri olması; demir kapılara, ahşap kapılara, çelik kapılara, metal kapılara, cam kapılara, kompozit kapılara, pimapen kapılara ve pvc kapılara tetik verebilmenizi sağlar. Bu sayede bu cihazların kullanım alanları da artış göstermektedir. Eğer bu cihazlar ile kilitleri kullanmak istemezseniz, parmak izli kapı kolunu tercih edebilirsiniz. Parmak izli kapı kolunda parmak izi, kapı kolu ve kilit bir aradadır. Normal bir kapı kolu gibi kapılara monte edilirler. Daha sonra geçişine izin verilecek olan kişilerin parmak izlerinin tanımlanması gerekir. Genellikle ofis ve depo kapılarında parmak izli kapı kolu tercih edilmektedir.

Parmak okuyucu programı ile kullanılacak olan parmak izi okuma cihazlarıyla bel turnikeleri, hızlı geçiş turnikeleri, engelli geçiş turnikeleri ve boy turnikeleri de tetiklenebilmektedir. Bu turnikeler ile cihazları bir arada kullanmak için cihazların, turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Bu işlem, teknik servis ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Siz de parmak okuyucu programı ile takip işlemlerinizi güvenle devam ettirmek için bu sistemleri uygun fiyatları ile satın alabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler