perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAKİZLİ PERSONEL TAKİP

Parmakizli personel takip cihazları, personelleri takip etmek için günümüzde sıklıkla kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazların kullanılmakta olan farklı modelleri, farklı geçiş şekillerine sahiptir. Perkotek Teknoloji olarak Magic Pass parmakizli personel takip cihazlarının Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. Dağıtıcısı olduğumuz bu cihazlar ile aynı anda parmak izli, kartlı ve şifreli olarak geçiş yapabilme olanağı bulunmaktadır. Böylece cihazın geçiş kapasitesi de arttırılmaktadır. Parmakizli personel takip cihazlarının genel olarak kayıt kapasitesi 1.000 ile 10.000 arasında değişiklik göstermektedir. Yani sizin personel sayınızın ne olduğunun bir önemi yoktur. İhtiyacınıza uygun bir cihaz bulabilmek daima mümkündür. Bu cihazlar, oldukça hızlı bir şekilde de parmak izlerini tanıyabilmektedirler. Genel olarak okuma hızları, 0.1 ile 0.2 arasında değişiklik göstermektedir. Bu hız sayesinde parmak izini okutan kişinin anında geçiş yapabilmesi mümkün olmaktadır.

Parmakizli personel takip cihazları, günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazların günümüzde çok daha geniş alanlarda kullanılabilmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi, personel takibinde oluşturmakta olduğu güvendir. Peki, nasıl? Parmakizli personel takip cihazları, parmak izi tarama teknolojisi ile çalışmakta olan cihazlardır. Her insanın her parmağının farklı bir algoritmaya sahip olmasının sayesinde oldukça güvenilirdir. Her parmağın farklı bir algoritmaya sahip olması demek, kimsenin birbirleri yerine parmak izlerini okutamamaları demektir. Böylece hiçbir personel, bir başka personele yerine asla ve asla giriş – çıkış yapamayacaktır.

Parmakizli personel takip cihazlarının pek çok modeli ile turnikelere, kapılara ve bariyerlere tetik verebilirsiniz. Turnikelere tetik vermek için bu cihazların, turnikeler üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da cihazlar ile turnikelerin bağlantısının, parmakizli personel takip programı ile birlikte yapılması gerekmektedir. Parmakizli personel takip programı, personellerin giriş ve çıkış saatlerinin, belirli bir rapor üzerinde görünmesini sağlamaktadır. Bu program üzerinde personellerin sadece giriş ve çıkışları değil, ayrıca devamsızlık, izin günü vb. tüm bilgileri tutulabilmektedir. Üstelik parmakizli personel takip programı ile ay sonları personellerin maaşlarının otomatik olarak hesaplanabilmesi de sağlanmaktadır. Personellerin parmak izlerini parmakizli personel takip cihazına okutma saatlerine bakılarak, geç kalan ve erken çıkan personellerden kesintiler yapılabilmektedir.

Parmakizli personel takip cihazları, yüksek kayıt kapasiteleri sayesinde bir kişinin on parmağının kayıt edilmesi imkanını da sunmaktadır. Böylece kişilerin normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik veya deformasyon olması gibi durumlarında, kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmesi mümkündür. Bu cihazlar hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi de parmakizli personel takip cihazlarının fiyatlarıdır. Ancak parmakizli personel takip fiyatları hakkında net bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Bunun sebebi, bu cihazların fiyatlarının modeline göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak kayıt kapasitesi, okuma hızı, okuma sensörü vb. özelliklere bakılara fiyatları değişmektedir. Ancak Perkotek Teknoloji ailesi olarak Magic Pass parmakizli personel takip cihazlarının Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için bu cihazların fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için yapmanız gereken tek şey sadece bizimle irtibata geçmek. Personellerinizin siz işletmenizde olmasanız bile hangi saatlerde giriş ve çıkış yaptıklarını kolayca öğrenebileceksiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler