perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS OKUYUCU FİYATI

Pdks, personel devam kontrol sistemlerinin kısaltmasıdır. Bu sistemlerde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü bulunmaktadır. Bunlar yüz tanıma cihazı, parmak izi okuma cihazı ve kart tanıma cihazıdır. Bu cihazlardan en çok yüz tanıma cihazları tercih edilir. Nedeni ise yüz tanıma cihazlarının oldukça güvenilir bir yöntem olmasıdır. Biyometrik tanıma sistemleri içerisinde en uygulanabilir ve başarılı olan yöntem olan yüz tanıma pdks okuyucu; turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verebilme imkânı sağlamaktadır. Yüz tarama pdks okuyucu fiyatı, Magic Face yüz tanıma sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için oldukça uygundur. Ip tabanlı olan yüz tanıma cihazları, bilgisayara cat6 ile en yakın network switch’e bağlanmaktadır. Her personelin yüzünde cihazın okuma yaptığı algoritma farklı bir özellik gösterdiğinden ötürü de personellerin birbirleri yerine yüz okutması yapabilmesi mümkün değildir. Bu algoritma, alın – çene ve burun kısımlarından elde edilmektedir. Genel olarak insanlar bunu bilmeseler de her geçen gün yüz tanıma cihazlarının kullanım alanları da artış göstermeye devam etmektedir. Kullanım alanları da giderek yaygınlaşmaktadır. Özellikle işletmeler, ofisler, holdingler, plazalar gibi alanlarda kullanılmalarının yanı sıra kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, fabrikalar, alışveriş merkezleri, hava alanları gibi yerlerde de sıkça tercih edilmektedir. Yüz tarama pdks okuyucuların kayıt kapasiteleri her cihazda farklılık göstermektedir. Bu da takip işlemi yapacağınız alanlardaki personel sayısına ideal çözümler bulabilmenizi sağlamaktadır.

Parmak izi pdks okuyucu fiyatı uygunluğu ile birlikte bu cihazlar, parmak izi tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Parmak izi, her insanın parmağında farklı bir özellik gösterdiğinden ötürü de bir personelin bir başka personel yerine parmak izi okutması yapması mümkün değildir. Genellikle bu cihazların kayıt kapasiteleri 1000 ile 10000 arasında değişiklik göstermektedir. Yani personel sayınız her ne olursa olsun, size özel bir çözüm bulabilmek daima mümkündür. Türkçe ve sesli olarak geri bildirim yapabilen parmak izi pdks okuyucu fiyatı da Magic Pass cihazlarının Türkiye distribütörü olduğumuz için oldukça uygundur. Üstelik pek çok parmak izi cihazında aynı zamanda sesli olarak geri bildirim ve zil çaldırma özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde mola, paydos gibi zamanlarda personellerin toplu olarak hareket etmesi sağlanabilmektedir. Ayrıca pek çok parmak izi cihazında bulunan dahili batarya özelliği sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda cihazlar kullanıma devam edilebilmektedir.

Kartlı pdks okuyucu, kart tarama teknolojisi ile çalışır. Bu cihazlara kayıt için kullanılacak olan kart, cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. Üstelik kartlı pdks okuyucu fiyatı Strike kart tanıma cihazı Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için oldukça uygundur. Sadece personel takip programları ile değil aynı zamanda geçiş kontrol, öğrenci takip, üye takip ve yemekhane takip programları ile birlikte de uyumlu olarak kullanılmaktadır. Kullanımı çok basittir. Turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verebilmenizi sağlamaktadır. Strike kart okuyucular, iki sene boyunca garantilidirler. Ayrıca on sene boyunca da yedek parça garantisi bulunmaktadır. Alanında uzman, profesyonel ve tecrübeli satış danışmanlarımız ile iletişime geçerek siz de bu cihazlar için fiyat teklifi alabilirsiniz. Satın almak için daha fazla zaman kaybetmeyin!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları