perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

HİJYEN TURNİKESİ

Hijyen turnikesi, ayaklar ve eller için kullanılacak olan iki farklı modeli ile karşımıza çıkmakta olan turnikelerdir. Hijyen turnikesini gıda yapım alanları gibi yerlerde sıklıkla kullanabilirsiniz. Bunun dışında çok daha farklı kullanım alanlarına sahip olan hijyen turnikesi, paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olarak farklı gövde özellikleri ile karşımıza çıkmaktadır. Zaten genel olarak iç ortamlarda kullanılmakta olan bu turnikeler ile hijyen sağlayabilirsiniz.

Hijyen turnikesi, 100 – 240 voltluk bir çalışma enerji ile çalışır. Hijyen turnikesi ayrıca 60 watt güç tüketirler ve -20 derece ile +60 derece arasındaki bütün sıcaklıklarda kullanılabilmektedir. Üstelik bu turnikelerde kol uzunlukları da farklılık gösterebilmektedir. Zaten bu turnikelerin fiyatları da kol uzunluklarının değişmesine göre farklılık arz edebilir. Üç konumlu ışıklı göstergeye de sahiptirler. Yeliş renkli ok sürekli olarak yanıp söndüğünde geçiş yapılmaktadır. Bu ok sabit olarak yandığında ise geçiş yapılabileceği anlamına gelir. Zaten geçiş yapılırken karşı yönde geçişin yasak olduğuna dair kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır.

Hijyen turnikesi, acil alarm durumlarında serbest geçiş moduna geçtiği için kolayca geçiş yapılabilmektedir. Mikro işlemci kontrollü olan bu turnikeler, iki yönlü olarak da geçiş yapılmasına izin verir. Ancak aynı anda tabi ki iki yönden de geçiş yapılamaz. Elektrik kesilmesi durumlarında da her iki tarafında bulunmakta olan kollar sayesinde serbest geçiş moduna da geçilebilmektedir. Geçiş yapılacak olan yönde bir veri çıktısı verilmektedir. Bu çıkış bilgisayar çıktısı olabileceği gibi kontrol sırasında doğrudan bilgisayara da gönderilebilmektedir.

Hijyen turnikesi fiyatları uygunluğu ile bu turnikeler, özgün tasarımları ile tüm dikkatleri üzerine toplamaktadır. Dekoratif bir görünüme sahip olan hijyen turnikesi, çok kolay bir şekilde de monte edilebilir. Çünkü bu turnikelerde montaj kiti bulunmaktadır. Yani he açıdan size çok büyük kolaylıklar sunacaktır. Üstelik hijyen turnikesi modellerimizin tamamı iki senelik bir garantiye sahiptir. İki sene boyunca herhangi bir sorun yaşamanız durumunda anında destek verilecektir. Siz de uygun fiyatı hijyen turnikesi teklifi almak için alanında oldukça profesyonel ve uzman satış danışmanlarımız ile 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak irtibata geçiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler