perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SİTE OGS SİSTEMİ

Site ogs sistemi, otoparklara yapılacak olan giriş ve çıkışların kontrol altına alınması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Site ogs sistemi kullanılarak, sitelerin otoparklarına sadece izin verilen, site sakinlerinin araçları ile girilebilmektedir. Site ogs sistemi sayesinde yabancı araçların otoparklara giriş ve çıkışlarının önüne geçilebilmiştir. Bu sistemlerde otopark araç bariyeri, otopark anteni, otopark araç etiketleri, araç paneli ve otopark takip yazılımının bir arada kullanılması gerekmektedir. Satışını yapmakta olduğumuz site ogs sistemi bariyerleri, oldukça sağlam ve kaliteli olup, iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. İç ortamlarda kullanılan site ogs sistemi bariyerleri, elektrostatik boyalı gövdeye sahiptir. Dış ortamlarda kullanılan site ogs sistemi bariyerleri ise paslanmaz çelik gövdelidir. Bu bariyerlerin gövdelerinin paslanmaz çelik oluşu, su geçirmemesini sağlar. Bu da dış ortamlarda kullanım için harika bir seçenektir. Site ogs sistemi bariyerlerinde kol uzunlukları da modele göre değişmektedir. Genel olarak bu uzunluk 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişmektedir. Otoparkın geçiş alanına bakılarak bu uzunluğa uygun olan bariyer kullanılabilmektedir. Kullanılacak olan site ogs sistemi bariyerleri, çok uygun fiyatlıdır. Uzaktan kumanda ya da buton ile kontrol edilebilirler. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunur. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için bir buton bulunurken, çift buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır.

Site ogs sistemini aktif olarak kullanabilmek için öncelikle otoparka uygun olan bariyerin seçilmesi gerekir. Geçişine izin verilecek olan her araca özel olarak etiket tanımlaması yapılması gerekmektedir. Bu etiketlerin kâğıt etiketler ve sert plastik etiketler olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Sert plastik etiketler araçların plakalarında kullanılır. Kâğıt etiketler ise araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketlerin araçların tüm bilgileri ile kayıt edilmesi gerekmektedir. Kullanımları ve tanıtılma işlemleri çok basittir. Tanımlı olan etiket, otoparka giriş yaptığında anten tarafından etiket okunur. Etiketin bilgisi panele iletilir. Panel, bu bilgiyi otopark takip yazılımı üzerinden kontrol ederek eğer etiket tanımlı ise site ogs sistemi bariyer kolunun açılmasını sağlar. Sistem işte bu şekilde tamamen aktif hale gelmektedir.

Site ogs sistemi kullanım alanları tabi ki sadece siteler değildir. Site otoparkları dışında hastane otoparkları, belediye bina otoparkları, hava alanları otoparkları, kamu kurum ve kuruluşlarda yer alan otoparklar gibi pek çok farklı alanda da güvenle kullanılabilir. Site ogs sistemi kullanılması sayesinde otoparklara sadece izin verilen araçların giriş ve çıkış yapması sağlanmaktadır. Böylece otoparkta hakkı olan kişilerin, otoparkın dolu olması yüzünden yer bulamamaları gibi bir durum söz konusu değildir. Perkotek teknoloji olarak satışını yapmakta olduğumuz site ogs sistemi de çok uygun fiyatlıdır. Fiyatlar, kullanılacak olan modele göre değiştiği için net olarak bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Site ogs sistemi fiyatları için bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları