perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SİTE HGS

Site hgs sistemleri, sitelere giriş ve çıkış yapaak olan yabancı araçların engellenmesi ve geçiş kontrolleri sağlanması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Site hgs sistemleri, siteler dışında apartman otoparklarında yahut iş yeri otoparklarında da çok sık olarak kullanılmaktadır. Araç geçiş kontrolü için harika bir seçenek olan site hgs sistemleri, günümüzde uygun fiyatlara sahip olmaları sayesinde de her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılabilmektedir. Site hgs sistemlerinin aktif olarak kullanılabilmesi için sistemlerin bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Bunun için site hgs bariyeri, araç cam etiketleri, araç kâğıt etiketleri, araç geçiş kontrol paneli ve araç takip programının bir arada kullanılması gerekecektir. Site hgs bariyerlerinin kullanılabilir olan farklı gövdeye sahip modelleri bulunmaktadır. Öncelikle bu bariyerlerin özelliklerinden bahsedelim. İç ortamlarda kullanılabilir olan site hgs bariyerlerinin gövdesi, elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılabilir olan modellerinin gövdesi ise paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olan site hgs bariyerleri, dış ortamlarda sorunsuzca kullanılabilir. Paslanmaz çelik olduğu için suya karşı dayanıklılık gösterir ve olumsuz hava koşullarından asla etkilenmez. Zaten günümüzde bu özellikleri sayesinde çok daha sık tercih edilmektedir. Site hgs bariyerlerimizin kol uzunlukları da 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluklar sayesinde otoparkların giriş alanlarına uygun olan bir bariyer seçilebilir. Böylece otoparkın giriş alanı tamamen kapanabilmektedir.

Site hgs bariyerleri opsiyonel olarak akü ile de kullanılabilmektedir. Akü ve akü şarj ünitesi sayesinde, elektrik kesilmesi gibi durumlarda akü devreye girer ve bu sayede 200 defaya kadar açma ve kapama yapılabilir. Site hgs bariyerleri, geçiş tetiklemeleri için kuru kontak da verebilir. Araçların geçişleri sırasında eğer araçlar bariyer kolu altında duruyorsa, site hgs bariyer akıllı kolu herhangi bir kontrol ünitesi ile tetiklense bile kapanmaz. Güvenlik sensörü bu kapanma işlemini engeller. Araçların geçişi tamamlandığında da hafızada bekletilen kapanma işlemine devam edilir. Tırlar ve kamyonlar için ek emniyet sensörleri de bulunmaktadır. Site hgs bariyerleri, acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna da geçmektedirler. Ayrıca bariyer kolları belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde kapanabilir.

Site hgs bariyerlerinin yeni modelleri, ledlidir. Ledli site hgs bariyerlerinde geçiş esnasında ledler yanarak geçiş bilgilerinin çok daha net bir şekilde araç kullanıcısına iletilmesi sağlanır. Yeni ledli bariyerlerin kol uzunlukları 6 metredir. Gövdeleri paslanmaz çelik olduğu için olumsuz hava koşullarından etkilenmeden, dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedirler.

Site hgs bariyerlerinde ikaz lambası da bulunur. İkaz lambası, bariyer kolunun aşağı ve yukarı yönlü hareketi sırasında kollar hareketini tamamlayana kadar yanıp sönmektedir. Müşterilerin isteklerine bakılarak istenen tüm besleme gerilimi şartları da sağlanabilmektedir. Özgün tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken site hgs bariyerleri fiyatları da oldukça uygundur. Site hgs bariyer fiyat teklifi ve bu sistemlerin işleyişi hakkında çok daha fazlası için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler