perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS PARMAK İZİ

Pdks parmak izi cihazları, parmakların uç kısımlarında yer alan izi tanıyarak personellerin geçiş yapması için kullanılmaktadırlar. Pdks parmak izi cihazlarının parmak izini okuyarak geçiş izni vermesi demek, oldukça güvenilir takip anlamına gelmektedir. Çünkü parmak izi, her insanın parmağında farklılık göstermektedir. Hatta her insanın her parmağındaki iz de farklıdır. Bu sayede kimse birbiri yerine geçiş yapamaz. Bu da oldukça güvenilir takip anlamına gelmektedir. Zaten bu sebepten ötürü de personellerin takip edilmesinde sıkça kullanılmaktalar. Pdks parmak izi cihazları ile tabi ki sadece personel takibi yapılmıyor. Bunun yanı sıra aynı zamanda bu cihazlar ile birlikte uygun olan takip programı kullanıldığında öğrenci takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, tuvalet takibi ve üye takibi de yapılabilmektedir.

Pdks parmak izi cihazlarının bazı modellerinde dahili batarya özelliği bulunur. Dahili batarya, elektrik kesintileri durumunda devreye girerek, kullanıma devam edilmesine izin vermektedir. Pek çok modelinde aynı zamanda zil çaldırma özelliği de bulunmaktadır. Zil çaldırma özelliği sayesinde özellikle fabrikalarda çalışan personellerin mola ve paydos saatlerinde toplu olarak hareket etmesi sağlanmaktadır. Bu cihazların sensörleri de çok kaliteli olduğu için oldukça hızlı bir şekilde geçiş yapılmaktadır. Zaten birçok modelinde parmak izi yanı sıra kart ve şifre ile de geçiş olanağı bulunur. Bu da cihazlardaki kayıt kapasitelerinin arttırılmasını sağlar. Genel olarak bu kapasite parmak izi için bin ile on bin arasında değişir. Personel sayınıza en uygun olan cihaz ile kolayca takibe devam edebilirsiniz.

Pdks parmak izi cihazları ile kapılara, bariyerlere ve turnikelere de tetik verilebilir. Turnikelere tetik vermek için cihazları turnikelerin üzerine monte ettikten sonra parmak izi tanımlaması yapılması gerekmektedir. Bu işlemden sonra parmak izi okutulduğunda pdks parmak izi cihazları turnike kolların otomatik olarak çalışmasını sağlayacaktır. Pdks parmak izi cihazları ile kapılara tetik vermek için ise kapılarda kilitlerin kullanılması gerekir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin he türlü kapı yapısında kullanılan farklı modelleri sayesinde tüm kapılara tetik verilebilmektedir. Yani kapınızın ahşap, demir, cam ya da pvc olması hiç önemli değildir.

Pdks parmak izi cihazları ile personelleri takip etmek için aynı zamanda bu cihazlar ile birlikte personel takip programının da uyumlu olarak kullanmanız gerekir. Pdks parmak izi programı, personellerin tüm giriş ve çıkış bilgilerini bir arada tutabilmenizi sağlamaktadır. Personellerin giriş ve çıkış bilgileri, geç kalan personeller, erken çıkan personeller, izinli olanlar, devamsızlık yapanlar gibi tüm bu bilgiler pdks parmak izi programı ile raporlanmaktadır. Programın otomatik olarak mail gönderme özelliği bulunduğu için personellerin tüm bilgileri istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilmektedir.

Pdks parmak izi cihazları kullanım alanları da her geçen gün artış göstermektedir. İşletmeler başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşları, fabrikalar, plazalar, holdingler, hastaneler gibi birçok alanda personelleri takip etmek için kullanılabilmektedir. Pdks parmak izi cihazları hakkında çok daha fazlası için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler