perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS PROGRAM

Personel devam kontrol sistemleri, personellerinizi kolayca takip etmenizi sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları ve kurulumları oldukça basit olmakla birlikte, kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı kolayca bu sistemleri kullanabilmektedir. Pdks’de (personel devam kontrol sistemleri) kullanılmakta olan cihazların üç farklı türü bulunmaktadır. Bu cihazlar yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş cihazlarıdır. Pdks program ile kullanılması gereken bu cihazlardan hangisinin kullanılacağı tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte günümüzde personel takibi için en sık yüz tanıma cihazları kullanılır. Yüz tanıma pdks cihazları, kişilerin eşsiz ve benzersiz yüz algoritmasına bakarak tarama ve tanıma yapmaktadır. Kişilerin suratı her insanda farklı olduğundan dolayı da kişilerin birbirleri yerine yüz okutması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sayede güvenli personel takibi yapılmaktadır. Yüz tanıma pdks cihazından sonra parmak izi cihazları da en sık olarak kullanılmakta olan cihazlardır. Parmak izi cihazları, parmak izi okuma teknolojisi ile çalışırlar. Her insan parmak izi farklı olduğu için de tıpkı yüz tanıma cihazlarında olduğu gibi bu cihazlarda da geçiş yaparken personellerin birbirleri yerine yüz okutması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Pdks program ile kullanılan kartlı geçiş kontrol cihazları ise geçişleri kontrol altında tutmanın ve personelleri takip etmenin bir diğer yöntemidir. Kartlı geçiş kontrol cihazlarında kullanılmakta olan kartların personeller tarafından birbirleri yerine okutulduğu için günümüzde sıklıkla takip için kullanılmaktadır.

Pdks program, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Pdks program kullanımı çok basittir. Kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı kolayca pdks programı kullanabilir. Pdks programının en işe yarar özelliklerinden bir tanesi kişilere otomatik olarak mail gönderebilmesidir. Otomatik olarak mail gönderme özelliği sayesinde programdan elde edilen tüm raporlar, istenilen mail adresine kolayca iletilebilir. Mailin gönderileceği saati dahi kullanıcısı belirlemektedir. Bir diğer çok fazla işe yarayan özelliklerden bir tanesi de yedekleme yapmasıdır. Diyelim ki kullanmış olduğunuz pdks cihazı bozuldu. Bu durumda asla veri kaybı yaşamazsınız. Tüm bilgiler, yedeklendiği için yedeklerden bilgileri pdks program sayesinde döndürerek kullanıma ara vermeden devam edebilirsiniz.

Pdks program sayesinde ay sonları personellerin maaşlarını otomatik olarak hesaplayabilmekte mümkündür. Peki bu nasıl olur? Pdks program, işe giriş ve çıkış yapan personellerin saat kaçta geldiklerini ve saat kaçta çıktıklarını görebilmenizi sağlamaktadır. Yani erken çıkmaları ve geç kalmaları pdks program üzerinden görebilmek mümkün olacaktır. Daha sonra bu bilgilere bakılarak ay sonları otomatik olarak maaş hesaplaması da yapılabilecektir.

Pdks program ile alınacak olan raporlar, sadece kişi bazında değil aynı zamanda genel bazda da alınabilmektedir. Ek kazancalar raporunda kimlere o ay fazladan ödeme yapıldığını, yani prim verildiğini görebilmek mümkündür. Günlük puantaj tablosu ile de pdks program, o gün içerisindeki çalışmaları saat vb. bazında görebilmenizi sağlamaktadır. Kişi bazındaki giriş ve çıkış raporlarında o kişinin o ay boyunca hangi saatler arasında giriş ve çıkış yaptığını görebilmek mümkündür. Kişi bazında geç kalanlar raporu, genel bazda geç kalanlar raporu, kişi bazında esnek çalışma saatleri, genel bazda erken çıkanlar listesi, genel bazda mesaiye kalanlar listesi gibi pdks programda farklı raporlar alabilmek mümkündür. Pdks program hakkında daha detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler