perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL DEVAM KONTROL

Personel devam kontrol sistemleri, personel takibi yapabilmek için kullanacağınız sistemlerdir. Bu sistemler, günümüzde çok çok geniş alanlarda kullanılmaktadır. Okullar, işletmeler, askeri alanlar, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, plazalar, holdingler ve buna benzer alanlar bunlara örnek gösterilebilmektedir. Personel devam kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü vardır. Yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları…

Parmak izi cihazları, parmak izi tarama teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Parmak izi her insanın parmağında farklı bir algoritmaya sahip olduğundan dolayı da parmak izi cihazları, personel takip etmek için harika bir seçenek olup oldukça güvenilirdir. Parmak izi cihazlarının kayıt hafızaları 1000 ile 10000 arasında değişiklik göstermektedir. Yani personel sayınız her ne olursa olsun ideal bir parmak izi cihazı bulabilmeniz mümkündür. Bu cihazların bazı modellerinde aynı zamanda kartlı ve şifreli geçiş yapma imkânı da bulunmaktadır. Bu da geçiş sayısının artmasını sağlamaktadır. Parmak izi cihazları ile aynı zamanda turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Bu sayede geçiş güvenliğinin yanı sıra aynı zamanda geçiş kontrolü de sağlanmaktadır. Bu cihazlar sesli ve Türkçe olarak geri bildirim özelliği taşırlar. Parmak izinizi okuttuğunuzda size teşekkür ederek geçişinize izin vermektedir. Bazı cihazlarda ise İngilizce geri bildirim verilmektedir. Ancak genel olarak kullanımları oldukça basittir.

Yüz tanıma personel devam kontrol sistemlerinde ise geçişler kişilerin yüz algoritmalarına bakılarak yapılmaktadır. Bu algoritma, her insanın yüzünde farklıdır. Bu da bu cihazların oldukça güvenilir olmasını sağlamaktadır. Bu cihazları kullanabilmek için geçişin yapılacağı alanda bulunan turnikelerin üzerine konulması ya da geçişin yapılacağı alanda bulunan duvarlara monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da kişilerin yüzlerinin tanıtılması gerekir. Bu işlemden sonra da kişiler kolayca cihazları kullanarak geçiş yapabilirler. Yüz tanıma cihazları, yüksek çözünürlüklü kameraya sahip olmalarından dolayı personelleri kolayca tanıyabilirler. Geçiş esnasında sesli olarak bildirim veren modelleri de bulunmaktadır. Magic Face yüz tanıma cihazları Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için de bu cihazların fiyatları firmamızda oldukça uygundur.

Kartlı personel devam kontrol cihazları da personel devam kontrol sistemlerinin atası olarak bildiğimiz cihazlardır. Bu cihazlara kart tanıtılması yapılarak geçişler sağlanmaktadır. Bu cihazlarda kullanılan kartları da aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak kullanabilmeniz de mümkündür. Böylece müşterilere personeller hakkında kısa bilgiler de verilebilmektedir.

Personel devam kontrol cihazları ile personelleri takip etmek için personel takip programının da uyumlu olarak kullanılması gerekmektedir. Personel takip programı sayesinde personellerin işletmeye giriş ve çıkış yaptıkları saatleri kolayca takip edebilirsiniz. Ay sonları da bu hesaplamalara bakarak personellerin maaşlarını otomatik olarak hesaplayabilirsiniz. Üstelik istediğiniz saatte programın raporları dilediğiniz mail adresine otomatik olarak gönderilebilmektedir. Personel devam kontrol sistemleri ile siz de güvende olun!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler