perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL DEVAM KONTROL PERSONEL KARTI

Personel devam kontrol personel kartı, kartlı personel takip cihazları ile birlikte kullanılmakta olan kartlardır. Bu kartların kullanımları oldukça basittir. Kartlı cihazlara tanımlanan personel devam kontrol personel kartı, mifare ya da proximity kart olabilmektedir. Personel devam kontrol personel kartı kullanılacak olan kartların dört farklı modeli bulunmaktadır. Bu modeller; standalone personel devam kontrol cihazları, online personel devam kontrol cihazları, offline personel devam kontrol cihazları ve panelli personel devam kontrol cihazlarıdır. Standalone personel devam kontrol personel kartı cihazları, çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlara kart tanımlaması yapmak için öncelikle master kart tanıtılmalıdır. Ondan sonra da kart tanımlamak gerekmektedir. Bu kart okuyucuların tetik süreleri istenilen şekilde ayarlanabilir. Kartın yanı sıra şifre ile de geçiş yapabilme imkânı sunmaktadırlar. Üstelik bu cihazlar, sabotaj yapılması durumlarında alarm da verebilir. Offline personel devam kontrol personel kartı cihazları, çalışmalarına bilgisayar bağlantısı olmasına gerek kalmadan devam edebilen cihazlardır. Bu cihazların kendisi bir panel görevi gördüğü için de panel kullanılmasına gerek yoktur. Ip tabanlı olan bu cihazlar, en yakın network switch’e bağlanmaktadır. Panelli personel devam kontrol personel kartı cihazları, çalışmalarına panel olmadan devam edemeyen cihazlardır. Bu cihazlara tanımlanacak olan personel devam kontrol personel kartlarının modeli, tercih edecek olduğunuz cihaz modülene göre değişiklik göstermektedir. Online personel devam kontrol personel kartı cihazları, çalışmalarına bilgisayar bağlantısı olmadan devam edemeyen cihazlardır. Bu cihazların çalışması için kesinlikle bilgisayar bağlantısı yapılması gerekir ve bilgisayarın sürekli olarak açık olması gerekmektedir.

Personel devam kontrol personel kartı, bazı parmak izi ve yüz tanıma cihazlarında da kullanılabilmektedir. Personelleri takip etmek için kullanılacak olan parmak izi kontrol cihazları, kişilerin eşsiz ve benzersiz parmak izini tarayarak okuma yapmaktadır. Parmak izi her insanın parmağında farklı olduğu için de kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması mümkün değildir. Bu cihazların kayıt kapasiteleri, her cihazda farklılık göstermektedir. Bu sayede de personel sayınız her ne olursa olsun, ideal bir çözüm bulunabilmektedir. Yüz tanıma personel devam kontrol personel kartı cihazları da kişilerin eşsiz ve benzersiz yüzlerini okuyabilmektedir. Bu sayede personeller birbirleri yerine yüz okutamazlar ve geçişler %100 güvenli hale gelmektedir.

Personel devam kontrol personel kartının üzerine kart baskı yazıcıları ile baskı yapabilirsiniz. Yapılacak olan baskılar renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Bu baskılarda personellerin isimleri, soy isimleri, firma logoları, firma adları gibi baskılar yer almaktadır. Bu şekilde personeller geçiş yaparken, bu kartları kullanabilirler. Her personele özel bir kart tanımlanması gerekmektedir. Bu kartların ID numarası tıpkı Tc kimlik numarası gibi kişiye özeldir.

Personel devam kontrol personel kartı cihazları ile birlikte personel devam kontrol programlarının da bir arada kullanılması gerekmektedir. Bu program, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Otomatik yedekleme özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede tüm veriler kayıt altında tutulabilir. Personel devam kontrol personel kartı hakkında çok daha fazlası için info@perkotek.com üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler