perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE SİSTEMLERİ FİYAT LİSTESİ

Turnike sistemleri, geçişleri kontrol etmek ve ayrıca kısıtlamalar sağlamak amacıyla günümüzde birçok farklı alanda kullanılmakta olan ve kullanımı da her geçen gün artış göstermekte olan sistemlerdir. Turnike sistemlerinde aynı amacı görse de farklı görünüşe sahip olan modeller bulunmaktadır. Bu modeller; bel turnikesi, hızlı geçiş turnikesi, engelli geçiş turnike ve boy turnikesi adları altında da ayrılmışlardır. Tüm bu modellerin hepsini pdks (personel devam kontrol sistemleri) cihazları ile tetikleyebilmek mümkündür. Özellikle yüksek güvenlikli olan yüz tanıma sistemleri ile tetiklendiklerinde maksimum güven elde edilmektedir.

Bel turnike sistemlerinden bahsedelim. Bu turnikelere aynı zamanda tripod turnike de denmektedir. Tripod turnikeler, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Hatta tüm turnike modelleri içerisinde en çok kullanılan turnikeler olduklarını da söylemek mümkündür. Duvar tipi, çift ayaklı, paslanmaz çelik, düşen kollu yahut dekoratif olarak adlandırılan modelleri bulunan bel turnike sistemleri, insan beli boyunda oldukları için bu ismi almışlardır. Bel turnikeleri, üç kollu olmaktadırlar. Kollar geçiş esnasında el ile itilerek geçiş yapılmaktadır. Farklı pek çok modeli ile metro ve metrobüs istasyonlarında sıkça karşılaştığımız bel turnike sistemleri fiyat listesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Boy turnike sistemleri ise insan boyunu aştığı için bu ismi almıştır. Bu turnikeler genellikle üç kollu ya da dört kollu olmaktadırlar. Boyları ortalama olarak 225 santimetre civarındadır. Avax boy turnike sistemleri Türkiye dağıtıcı konumunda olduğumuzdan dolayı bu turnikelerin fiyatları firmamız tarafından oldukça avantajlı olarak tutulmaktadır.

Boy turnike sistemleri genellikle stadyumlar, konser alanları, etkinlik alanları gibi yerlerdeki taşkınlıkları önlemek amacıyla kullanılır. Paslanmaz çelik veya elektrostatik boyalı olan modelleri, iç ve dış ortamlar için farklı seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca bu turnikeler, farklı pek çok kalite belgesine sahiptir. Yüz tanıma, iris tanıma, parmak izi tanıma ve kartlı geçiş kontrolü cihazları ile de kolayca tetiklenebilirler. Boy turnike sistemleri fiyat listesi için bizi arayabilirsiniz.

Bir diğer turnike modeli de hızlı geçiş turnikeleridir. Bu turnikeler, hızlı geçişlerin yapılması istenilen alanlarda kullanılırlar. Gayet şık olan hızlı geçiş turnike sistemleri, dekora önem veren işletme sahipleri için byük avantajdır. Bu turnikeler de insan beli boyundadır. Bel turnikesinden farklı, engeli bulunmamasıdır. Bel turnikelerinde geçiş için tarama yapıldığında el ile kolun itilmesi gerekmektedir. Ancak hızlı geçiş turnikelerinde buna gerek yoktur. Okuma yapıldığında eğer geçişe izin verilecekse turnike kolları kendisi açılmaktadır. Hızlı geçiş turnike sistemleri fiyat listesi için bizi arayabilirsiniz.

Bir diğer turnike ise engelli geçiş turnikeleridir. Bu turnikelere vip turnike de denmektedir. Vip turnikeler, adından da anlayacağınız gibi engelli bireylerin geçiş yapmaları için kullanılmaktadır. Yani turnike sistemi kullanılacak olan her alanda kullanılması gerekmektedir. Çünkü normal bir turnikeden engelli bir bireyin geçiş yapması oldukça zor hatta imkansızdır. İsterseniz bu turnikelerin üzerlerine geçiş yön işaretleri de koyabilirsiniz. Bunun yanı sıra engelli birey işareti de bu turnikelerin üzerlerinde sıkça kullanılmaktadır. Engelli geçiş turnike sistemleri fiyat listesi için bizi arayabilirsiniz.

Perkotek Teknoloji olarak Avax turnike sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için tüm bu turnikelerin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Hemen şimdi siz de bizi arayarak, turnike sistemleri fiyat listesine bir göz atın. Hem ihtiyacınız karşılayan hem de makul fiyatlı turnike ile geçişler kontrol altında olurken, aynı zamanda güvenlik de elde edeceksiniz!

 

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları