perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL DEVAM KONTROL YÜZ TANIMA 

Personel devam kontrol yüz tanıma sistemleri, günümüzde oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bunun nedeni işletmelerin personel sayılarının sürekli olarak bir artış göstermesi ve bu artışa istinaden de personel takibine daha fazla ihtiyaç duyulmasıdır. Personel devam kontrol sistemleri; yüz tanıma cihazları, parmak izi okuyucular ve kartlı geçiş kontrol cihazları olarak üç farklı çeşitte karşımıza çıkmaktadır. Tabii ki, personel takibi yapabilmek için sadece pdks cihazın kullanılması yeterli olmayacaktır. Bunun yanı sıra, personel devam kontrol programının da kullanılması gerekmektedir. Peki, personel devam kontrol programı ne işe yarar? Personel devam takip programı, tüm pdks cihazlar ile birlikte kullanılabilen bir programdır. Perkotek personel takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından yazılmış olup kullanımı oldukça basittir. Delphi dilinde yazılan ve MySQL’de düzenlenen personel takip programı, personellerinizin giriş ve çıkışlarını hızlı bir şekilde takip edebilmenizi sağlar. Böylece personellerinizin giriş ve çıkış bilgilerine bakarak da ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları yapabilirsiniz. Bu şekilde maaş dağıtımı da daha adaletli olacaktır. Maaş hesaplamalarının yanı sıra aynı zamanda prim, avans, izin günü ve devamsızlık hesaplamalarını da yapabilmenizi sağlayan bu program ile birden fazla pdks cihazı bir arada da kullanabilirsiniz. Kullanacağınız tüm cihazların aynı geçiş şekline sahip olmasına da gerek yoktur. Yani parmak izi okuyucu ve yüz tanıma cihazını sadece tek bir program üzerinden yönetebilmeniz mümkündür.

Personel devam kontrol yüz tanıma programı sayesinde çalışanların giriş ve çıkışlarını kontrol edebilmek için ek bir kişiye ihtiyaç duymazsınız. Personellerinizin giriş ve çıkışlara müdahale etmesinden mi korkuyorsunuz? Hiç gerek yok! Çünkü personellerinizin giriş ve çıkışlara el ile müdahale etmesi gibi durumlarda bunu personel takip programından görebilirsiniz. Programın gruplandırma özelliği sayesinde de birden fazla şirkete sahip iseniz tüm şirketlerini ortak bir personel takip programı üzerinden yönetebilmeniz mümkündür. Personel devam takip programının veri kurtarabilmesi sayesinde de pdks cihazlarda herhangi bir veri kaybı yaşarsanız, bilgileri yedeklerden otomatik olarak geri yükleyebilirsiniz.

Personel devam kontrol yüz tanıma ile personel takibi yapmak için peki hangi personel devam kontrol cihazı tercih edilmelidir? Bunun hakkında yorum yapabilmemiz için tabii ki öncelikle kullanacağınız alanı, kaç kişilik bir alanda kullanacağınızı ve bu tarz bilgileri bilmemiz gerekir. Ancak tabi ki yine de tercih edebileceğiniz cihazlardan bahsedebiliriz. Yüz tanıma terminalleri, personel takibi yapabilmenin en hızlı ve en kaliteli yöntemidir. Neden? Çünkü yüz tanıma cihazlarında yapılan tarama işlemleri, her insanın yüzünde olan aynı noktayı kapsasa da, bu noktaların algoritmaları farklı olduğu için %100 güvenli takip yapabilmenizi sağlayacaktır. Yüz tarama cihazlarında aynı zamanda cihaza temas olmadığı için de uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz mümkündür. Çünkü cihaza temas olmaması, yıpranma veya bozulmaların minimuma inmesini sağlamaktadır. Cihazların kayıt kapasiteleri de birbirinden farklı olduğu için takip yapacağınız personel sayısının ne olduğu hiç önemli değildir. Üstelik tercih yapacağınız cihazın yüz tanıma kapasitesi yetersiz olsa dahi, parmak izi ve kart okuma ile de geçiş yapma imkânına da sahip olduklarından ötürü personel sayınızın ne olduğunun pek bir önemi yoktur.

Personel devam kontrol yüz tanıma ile aynı zamanda kapı, turnike ve bariyerlere de tetik verebilmeniz mümkündür. Özellikle turnike sistemleri ile geçiş yaparken, aynı zamanda geçiş kısıtlamaları da elde edebileceğiniz için bu sistemleri kullanacağınız alanlarda güvenli geçişler her zaman mümkün olacaktır. Yüz tanıma cihazlarının sizi tanıması için 30 – 80 santimetre mesafeden cihaza bakmanız yeterli olacaktır. Bu mesafeden sizi tanıyan cihaz, geçişinize izin verecektir. Özellikle işletmelerde personel takibi yapmak için kullanılan yüz tanıma cihazları; hava alanı, alışveriş merkezi, askeriyeler, fabrikalar, plaza, ofis, holding ve buna benzer pek çok alanda kullanılabilirdir. Üstelik yeni nesil Magic Face yüz tanıma sistemlerinin dâhili batarya özellikleri sayesinde elektrik kesilse dahi kullanıma devam edebilirsiniz. Böylece kullanıma 7/24 aktif olarak devam edebilirsiniz. Yani takip işlemleri her zaman daha hızlı ve daha net yapılarak personel takibinden %100 verim elde edebilirsiniz

Personel devam kontrol yüz tanıma sistemleri fiyatları da oldukça uygun olup firmamız Magic Face personel devam kontrol yüz tanıma Türkiye distribütörü konumunda olduğu için her zaman en uygun fiyat garantisi verilmektedir. Tecrübeli satış müdürlerimizi arayarak personel devam kontrol yüz tanıma fiyatı hakkında detaylı bilgi alın ve siz de personel takibinde çığır açın!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları