perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE KAPILAR

Turnike sistemleri, günümüzde geçiş kısıtlamaları yapmak amacıyla kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, plazalar, işletmeler, holdingler gibi pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Turnike kapıların firmamız tarafından satışta olan dört farklı modeli bulunmaktadır. Bu modeller tripod turnikeler, engelli geçiş turnikeleri, boy turnikeleri ve hızlı geçiş turnikeleridir. Hangi turnike modelinin kullanılacak olduğu tamamen sizin seçiminize ve kullanacak olduğunuz alana göre değişiklik göstermektedir.

Öncelikle tripod turnike kapılardan bahsedelim. Bu turnikeler, insan beli boyunda olan turnikelerdir. Bu yüzden de bel turnikesi ismini almışlardır. Tripod turnikelerin iç ve dış ortamlarda kullanılmak üzere farklı modelleri yer almaktadır. Paslanmaz çelik gövdeli tripod turnikeler, dış ortamlarda güvenle kullanılmaktadır. Elektrostatik boyalı olan modeller ise iç ortamlarda gönül rahatlığı ile tercih edilebilmektedir. Bu turnikelerin kullanımları çok kolaydır. Turnike kapılar girişine monte edilir. Daha sonra da turnike üzerine kullanılacak olan pdks cihazın montajının yapılması gerekmektedir. Bu turnikeler, butonlar ile de kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek yer almaktadır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton ile kontrolde, butona her basışta bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise iki farklı seçenek yer almaktadır. Turnike kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton yer alır.

Hızlı geçiş turnike kapılar modelleri de yoğun kalabalıkların karşılanması için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler, oldukça şık ve sağlam bir yapıya sahiptirler. Hızlı geçiş turnikelerinin de iç ortamlarda kullanılmakta olan elektrostatik boyalı modelleri ve dış ortamlarda kullanılmakta olan paslanmaz çelik modelleri yer almaktadır. Yani giriş alanınızın içeride mi yoksa dışarıda mı olduğu önemli değildir. Hızlı geçiş turnikeleri günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Bu turnikelerin engelli geçiş turnikeleri ile kullanılmasına gerek yoktur. Çünkü zaten kolları tripod turnike kapılar modellerinde olduğu gibi bir engel teşkil etmemektedir.

Engelli geçiş turnike kapılar, engelli bireylerin geçiş yapması için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda tercih edilirler. Bu turnikeler olmadan, boy turnikesi ve bel turnikesi kullanarak engelli bireylerin geçiş yapması mümkün değildir. Boy turnike kapılar modelleri ise insan boyunu aşan turnikelerdir. Bu turnikelerin iki farklı gövdesi bulunmaktadır. Elektrostatik boyalı olan modelleri iç ortamlarda, paslanmaz çelik olan modelleri ise dış ortamlarda güvenle tercih edilmektedir. Buton ile de kontrol edilebilirler. İnsan taşkınlıklarını önlemek amacı ile günümüzde sıklıkla stadyum ve konser alanı gibi alanlarda kullanılmaktadırlar. Turnike kapılar modelleri fiyatları, Perkotek Teknoloji olarak bu turnikelerin Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için de oldukça uygundur. Satın almak için 0850 811 80 00 arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler