perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTEL KAPI KİLİT SİSTEMLERİ FİYATLARI

Otel kapı kilit sistemleri fiyatları, çok merak edilmekte olan bir konudur. Ama otel kapı kilit sistemleri fiyatları hakkında net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan farklı model kilitlere göre değişiklik göstermektedir. Ancak satışını yapmakta olduğumuz Gustavo marka kilit ve sistemleri çok uygun fiyatlara satılmaktadır. Bu yüzden Gustavo otel kapı kilit sistemleri fiyatları için fiyat teklifi almak isterseniz, tek yapmanız gereken şey bizi aramak. Peki, otel kapı kilit sistemleri ne işe yarar ve nerelerde kullanılır?

Gustavo otel kapı kilit sistemleri fiyatları uygunluğu ile birlikte bu sistemler, otel odalarında yapılacak olan giriş ve çıkışların kontrol altına alınması için kullanılırlar. Otel kilit sistemleri, çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Beş yıldızlı otellerde, butik otellerde, tatil kötü otellerinde, rezidanslarda çok sık olarak kullanılmaktadırlar. Bu sistemlerden kart ile geçiş yapılmaktadır. Mifare ve temic kartları okuyarak geçiş yapabilirler. Bu kartların kullanılabilmesi için öncelikle kodlanması gerekmektedir. Kartların kodlanma işlemi, otel resepsiyon görevlileri tarafından yapılmaktadır. Resepsiyon görevlilerince kodlanan kartlar, odaya hangi tarihler arasında giriş ve çıkış yapılacağını belirlemektedir. Kullanımı çok basit olan bu kartlar, aynı zamanda otel içerisindeki aktivitelerde kontör yüklenerek kullanılabilir. Bu sayede odadan çıkarken yanınıza para ya da cüzdan almanıza da gerek kalmaz. Böylelikle cüzdanımı ya da paramı kaybettim gibi durumlar da söz konusu olmayacaktır. Eğer kartlarınızı kaybederseniz, resepsiyon görevlilerince kartlar anında iptal edilebilmektedir. Böylece odanıza bir başkasının girmesi de mümkün olmayacaktır.

Gustavo otel kapı kilit sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip olan bu sistemlerde kullanılmakta olan kilitler, farklı modellerde karşımıza çıkmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile kullanılabilen bu kilitler, otel tasarımına da uyum göstermektedir. Çalışmalarına pil ile devam eden otel kilitleri, elektrik kesilmesi gibi durumlardan da etkilenmezler. Orijinal pilleri ile yaklaşık 25.000 defa kapı açma yapılabilmektedir. Pillerin bitmesine yakın olarak son 100 geçişte de alarm verir. Alarm vermesi ile birlikte piller değiştirebilir. Böylece kullanıma ara vermeden devam edilebilecektir.

Gustavo otel kapı kilit sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip olan bu sistemlerimizde energy saver kullanabilirsiniz. Energy saver, enerjiden tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Nasıl mı? Müşterilerin kartlarını takmaları ile birlikte energy saver bulunan odalarda havalandırma, su, elektrik tesisatları aktif hale gelir. Müşteriler odadan çıkarken kartlarını aldıklarında da enerji harcayan tüm cihazlar pasif hale gelir. Yani müşterilerin odalarından çıkarken elektriği ya da suyu açık unutması gibi durumlarda, kartlarını almalarını ile birlikte otomatik olarak kapanacağı için çok ciddi bir enerji tasarrufu sağlanacaktır. Ay sonları faturaya yansıyacak olan tutarların da azalması bu sayede mümkün olacaktır. Ayrıca otel odalarında bulunan kasalara, müşterilerin odadan çıkarken değerli eşyalarını koyması ile güven de sağlanmış olacaktır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler