perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL GİRİŞ ÇIKIŞ KART SİSTEMİ FİYATLARI

Personel takip etmek artık günümüzde giderek popülerleşmeye başlamış olup ayrıca bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu ihtiyacın karşılanabilmesi için de biyometrik sistemler karşımıza çıkmıştır. Artan personeller ve büyüyen işletmeler düşünüldüğünde bu sistemler zaten kullanılmasa, personel takip etmek çok zor ve zahmetli bir hal almış olurdur. Keza bu sistemler kullanılmadan önce zaten öyle idi. Personel takibi, manuel olarak el ile yapılıyor bu da takip işlemlerinin çok daha uzun sürmesine ve yanlışlıklarla karşılaşmaya sebep oluyordu. Personel takip sistemi kullanıldığında ise durum hiç de öyle olmadı. Artık personel takip etmek zorluktan çok eğlenceli bir hal aldı. Bunun için de giderek yaygınlaştı. Personel giriş çıkış sistemlerinde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü vardır. Bunlar; kartlı geçiş sistemi, yüz tanıma sistemi ve parmak izli geçiş kontrol sistemleridir. Bu cihazların tamamı aynı mantıkta kullanılmakta olup sadece geçiş yöntemi ve güvenilirliği değişiklik göstermektedir. Personel giriş çıkış kart sisteminde kart teknolojisi kullanılır. Kartlı geçiş tamamlaması buradan gelmektedir. Bu cihazlarda kullanacağınız kartlar, proximity ya da mifare kart olabilmektedir. Bu kartlardan hangisinin kullanılacağı tamamen tercih edilecek olan cihaza kalmıştır. Personel giriş çıkış kart sistemi fiyatları da tamamen kullanılacak olan modele göre değişmektedir. 

Personel giriş çıkış kart sistemi kullanabilmek için öncelikle tercih edilen cihazın, personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alandaki bir duvara ya da modele göre eğer turnikeli geçişe izin veriliyorsa, turnike üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Bu cihazların bilgisayara cat 6 ile bağlanarak, IP üzerinden haberleşme yapması sağlanmaktadır. Kullanılacak olan personel takip programından alınacak olan bilgiler ile de kartlı cihaz ile geçiş yapılması sağlanır. Personel takibi için iyi bir seçim olan kartlı geçiş sistemlerinde, her personele özel bir kart tanımlaması yapılması gerekmektedir. Bu kartların ID numaraları da farklılık göstermektedir. Bazı cihazlar, kart okutulması sırasında ekranlarında kullanıcı isimlerini de gösterebilmektedirler. Bu cihazların kayıt kapasiteleri her cihaza göre değişir. Bazı cihazlar bin kart kapasitesine sahipken bazıları on bin karta kadar izin verebilmektedir. Ayrıca bazı modellerde aynı zamanda kartın yanı sıra şifreli olarak da geçiş yapılabilir. Personel giriş çıkış kart sistemi fiyatları da bu kapasitelere göre farklılık gösterebilir.

Personel giriş çıkış kart sistemiınde kullanılan kartların üzerine de personel bilgileri basımı yapılabilmektedir. Nasıl mı? Kart yazıcı kullanarak! Kart yazıcılar ile personellerin geçiş yaptıkları kartların üzerine personel isim, soy isim, çalışılan departman, firma adı, firma logosu vb. bilgilerin basımını yapabilirsiniz. Böylece geçiş yapılacak olan kartları aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak da kullanabilirsiniz. Bu baskıları dışarda yaptırabileceğiniz gibi isterseniz de kart yazıcı kullanarak kendiniz ve hatta kendi tasarımlarınız olarak yapabilirsiniz. Üstelik kartların sadece tek yüzüne baskı yapabileceğiniz gibi aynı zamanda isterseniz çift taraflı olarak da baskılar yapabilirsiniz. Yapacacığınız baskı çeşidine göre personel giriş çıkış kart sistemi fiyatlarında sistemin bir elemanında değişiklik oldupundan dolayı farklı fiyatlandırmalar söz konusu olabilmektedir. 

Personel giriş çıkış kart sistemi ile isterseniz kapılara da tetik verebilirsiniz. Kapılara tetik vermek için aynı zamanda elektrikli kilit, elektronik kilit ve manyetik kilit kullanılması gerektiğini unutmayın. Bunun yanı sıra ayrıca bariyer be turnikelere de tetik verilebilir. Tabi ki tüm bunlar için tercih edilecek olan personel giriş çıkış kart sistemi fiyatları farklılık göstermektedir. Fiyatlar hakkında buradan yorum yapmak doğru olmaz. Çünkü kullanılacak olan özelliğine göre fiyatlarda değişim olabilir. En iyisi bu sistemlerin fiyatlarını öğrenmek için bizi arayın ve personel takibinde siz de çığır açın! Strike personel giriş çıkış kart sistemi fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler