perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Personel Giriş Sistemi: Modern ve Güvenli Çözüm!

Personel giriş sistemi, personel takibi yapmak amacıyla kullanılmakta olan sistemlerdir. Personel takibine ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Bunun nedeni artan personellerin el ile takibinin çok zor olmasıdır. Bunun için de personel takip sistemleri her geçen gün çok daha geniş alanlarda tercih edilmeye başlanmıştır. Personel giriş sisteminde tercih edilmekte olan üç farklı cihaz türü bulunmaktadır. Bunlar; yüz tanıma terminalleri, parmak izi okuyucular ve kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Yüz tanıma sistemleri ile personel takibi yapabilmek için bu cihazların personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara monte edilmesi gerekir. Yüz tanıma personel giriş sistemi şüphesiz ki; biyometrik tanıma methodları arasında en başarılı ve en uygulanabilir olan yöntemdir. Yüz tanıma üreticileri de tanıma başarısının artabilmesi için farklı algoritmalar geliştirmiş ve bunlar arasında da en başarılısını Magic Face yüz tanıma personel giriş sistemi olarak belirlemiştir. Bu markanın önde olma sebebi de mecvut olan yüz tanıma methodlarına ilave olan eklentiler ile sıralama farklılıkları vb. ile tanıma yapmasıdır. Farklı şekildeki kullanım amaçlarına göre birçok model ithal edilmekte olup personel sayısına ve kullanım yerine, geçiş yoğunluğuna ve benzer özelliklere de bu bütçe için ayrılacak olan bütçeye göre de en uygun yüz tanıma personel giriş sistemi cihazı fiyatı tavsiyesinde bulunulmaktadır. Yüz tanıma sistemlerindeki en büyük özelliklerden bir tanesi de benzersiz olan yüze göre okuma yaptığı için personellerin birbirleri yerine yüz okutması yapması mümkün değildir.

Parmak izi personel giriş sistemi de yüz tanıma sistemlerinden sonra en çok tercih edilmekte olan personel takip cihazıdır. Parmak izi cihazları, parmak izi teknolojisi ile çalışmasını devam ettirmektedir. Parmak izi, hiçbir insanda benzer özellik göstermez. Bu da personel takibinde müthiş bir güven sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Parmak izi cihazlarında kayıt kapasitesi, personel sayınıza uygun olmalıdır. Bunun için de pek çok farklı cihazımızdan size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Parmak izi cihazlarında, aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme imkânı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra dahili batarya özelliğine de sahiptirler. Dahili batarya sayesinde elektrik kesilmeleri gibi durumlarda batarya devreye girerek çalışmaya devam etme imkânı sağlamaktadır. Ayrıca zil çaldırabilmeleri sayesinde mola ya da paydos saatlerinde zil çaldırarak personellerin toplu olarak hareket etmeleri sağlanabilmektedir.

Kartlı personel giriş sistemi ise personel takibi yapmak için kart teknolojisinin kullanıldığı sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılacak olan iki farklı kart türü vardır. Mifare ve proximity kart. Hangi kartın tercih edileceği tamamen cihazın özelliğine göre değişmektedir. Ayrıca kartlı personel giriş sistemi takip cihazlarının pek çok modelinde şifreli olarak da geçiş yapabilme imkânı bulunmaktadır. Cihazların kullanımları çok basit olup personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara konumlandırılması yeterli olacaktır. Bu sistemlerde tercih edilecek kartları aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak da kullanabilirsiniz. Personel tanıtım kartının üzerine personel isim, soy isim bilgisi, çalışılan departman bilgisi vb. konulabilmektedir.

Personel giriş sistemi kullanarak neden şimdi siz de personellerinizi takip etmeyesiniz ki? Personel giriş sisteminde kullanılmakta olan Magic Face yüz tanıma sistemi, Magic Pass parmak izi sistemi ve Strike kartlı personel giriş sistemi Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bunun için de bu cihazların tamamının fiyatları oldukça uygundur. Size sadece bir telefon kadar uzaktayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler