perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL KARTLARI

Personel kartları, kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yaparak, personel takibinde kullanılacak olan kartlardır. Bu kartların üzerine personellerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman bilgisi, firma adı ve firma logosu gibi bilgilerin baskısını yapabilirsiniz. Kart koruyucu ile birlikte de personel kartlarını personellerin üzerlerinde taşımasını sağlayabilirsiniz. Bu kartları, personelleri takip ettiğiniz kartlı geçiş kontrol cihazından geçiş yaparak kullanabilirsiniz.

Kartlı geçiş kontrol cihazları, kart tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam eden cihazlardır. Bu cihazlar, kartların okunarak geçiş yetkisinin verilmesini sağlar. Pek çok kartlı geçiş kontrol cihazı modelinde aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği bulunmaktadır. Böyblece geçiş şekilleri de farklılık gösterebilecektir. Hem de cihazların kayıt kapasitesi artış gösterecektir. Personel kartları kullanılmakta olan kartlı geçiş kontrol cihazlarının kullanılmakta olan dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; standalone kartlı geçiş kontrol cihazları, online kartlı geçiş kontrol cihazları, offline kartlı geçiş kontrol cihazları ve panelli kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Bu cihazlardan hangisinin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte farklı çalışma mantığına sahiptirler. Bu cihazlar, iki sene boyunca da garantili olup günümüzde kapılara, bariyerlere ve turnikelere tetik vermek amacıyla kullanılabilmektedir. Kapılara tetik vermek için kapıların giriş ve çıkış alanlarında kullanılabilmekte olup kapılarda ise kilitlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Personel kartları kullanılan kartlı geçiş kontrol cihazları ile turnikelere tetik vermek için ise bu cihazların turnikeler üzerinde kullanılması gerekmektedir.

Personel kartları ile kullanılabilen kartlı geçiş kontrol cihazları ile birlikte personel takip programının da kullanılması gerekmektedir. Personel takip programı, kartlardan alınan bütün bilgilerin bir rapor halinde görünebilmesini sağlamakta olan bir programdır. Bu programın kullanımı ve kurulumu çok basittir. Kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı kolayca kullanabilir ve personel raporlarını takip edebilir. Programın en önemli özelliği ise otomatik olarak mail gönderebilmesidir. Otomatik mail gönderme özelliği sayesinde personellerin bilgilerinden oluşturulan tüm raporlar, istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilmektedir. Bu program bütün bilgileri yedeklediği için kartlı geçiş kontrol cihazınızda herhangi bir arıza oluştuğunda da yedeklerden veri dönüşü yapılabilmektedir.

Personel kartları kullanılan standalone kartlı geçiş kontrol cihazları, bilgisayar ile bağlantı olmasına gerek olmaksızın çalışmasına devam etmektedir. Bu cihazlara kartların tanıtılabilmesi için öncelikle master kart tanıtılması gerekir. Daha sonra her kişiye özel olarak farklı bir ID numarasına sahip kart tanıtılmalıdır. Sabotaj durumlarında alarm da verebilen standalone kartlı geçiş kontrol cihazları, kilitler ile birlikte de kullanılabilmektedir. Personel kartları kullanılan online kartlı geçiş kontrol cihazları ise çalışmaları sırasında sürekli olarak bilgisayarların açık olmasına ihtiyaç duymakta olan cihazlardır. Offline kartlı geçiş kontrol cihazları ise çalışmaları sırasında bilgisayarın açık olmasına gerek duymadan çalışmasına devam edebilmekte olan cihazlardır. Bu cihazların kendileri bir panel görevi gördükleri için çalışmaları sırasında panele ihtiyaç duymazlar. Panelli kartlı geçiş kontrol cihazları ise aptal terminal olarak adlandırılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar çalışmaları sırasında panele ihtiyaç duyarlar. Panel, geçiş yetkisi verilip verilmeyeceğinin kararını vermektedir.

Personel kartları hakkında çok daha fazlasını öğrenmek ya da personel kartları fiyatlarını öğrenmek için hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları