perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS SİSTEMİ FİYATLARI

Pdks, personel devam kontrol sistemleri kısaltmasıdır. Personel devam kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü bulunmaktadır. Bu cihazların farklılıklarına göre pdks sistemi fiyatları da farklılık gösterebilmektedir. Tabi ki hangi cihazın daha uygun ya da hangi cihazın daha kullanışlı olduğuna göre de aynı türler içerisinden pdks sistemi fiyatları da farklılık gösterebilmektedir. Pdks sistemi fiyatları her ne kadar farklı olsalar da oldukça uygundur. Bunun sebebi firmamızın Magic Face yüz tanıma pdks sistemi, Magic Pass parmak izi pdks sistemi ve Strike kartlı pdks sistemi Türkiye dağıtıcısı olmasından ötürüdür. Perkotek olarak bu sistemlerin beraberinde kullanacağınız personel takip yazılımını da kendi yazılımcılarımız ile ürettiğimiz için de pdks sistemi fiyatları çok daha uyguna mal edilebilmektedir.

Öncelikle kartlı pdks sisteminden bahsedelim. Kartlı pdks sistemi, kart tanıma teknolojisi ile çalışmakta olan bir sistemdir. Bu sistemde kullanılmakta olan cihazlara proximity ya da mifare kart tanımlanması gerekmektedir. Hangi kartın tanımlanacağı tamamen cihazın özelliğine bağlı olarak değişir. Bazı cihazlarda aynı anda mifare ve proximity kart okuma özelliği de bulunmaktadır. Kartlı pdks sistemi fiyatları uygunluğu sayesinde de geçmişte en çok bu cihaz türleri takip için tercih edilmekteydi. Günümüzde biraz kullanımı azalmıştır. Bunun sebebi personellerin birbirleri yerine kart okutma gibi bir riskinin bulunmasıdır. Bu da takipte çok etik olmadığı için genellikle kartlı cihazlar daha çok geçiş kontrolleri için tercih edilmektedir.

Parmak izli pdks sistemi ise personelleri takip etmek için bir diğer yöntemdir. Parmak izli pdks cihazları geçişleri parmak izi taramaları ile kontrol altında tutmanızı sağlamaktadır. Parmak izi, her insanda aynı olmadığından dolayı da bir personelin bir başka personel yerine parmak izi okutması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sayede günümüzde çokça personelleri kontrol altında tutabilmek için tercih edilir. Parmak izi pdks sistemi fiyatları, kullanacağınız cihazın kayıt kapasitesi, geçiş şekli vb. özelliklerine bakılarak farklılık göstermektedir. Genellikle parmak izli pdks sistemi cihazlarında kayıt hafızası bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Yani personel sayınızın ne olduğunun bir önemi kalmaksızın ideal bir kapasiteli cihaz bulunabilmesi mümkündür. Parmak izli pdks sistemi cihazlarının pek çok modelinde aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme olanağı vardır. Bu sayede geçiş kayıt kapasitesi biraz daha arttırılmış olmaktadır.

Yüz tanıma pdks sistemi cihazları ise yüz okuması yaparak geçiş imkânı sunarlar. Yüz tanıma cihazlarının en büyük özelliklerinden bir tanesi yüksek çözünürlüklü kameralara sahip olmalarıdır. Yüksek çözünürlüklü kameraları sayesinde kişilerin yüzünü oldukça hızlı bir şekilde okuma yapabilirler. Günümüzde de çok geniş ve farklı alanlarda kullanılabilirler. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, plazalar, okullar, alışveriş merkezleri, hava alanları vb. bunlara örnek olarak gösterilebilmektedir. Yüz tanıma pdks sistemi fiyatları da kullanılacak olunan cihazın modeline göre değişir. Ancak genel olarak tüm fiyatlar çok uygun olmaktadır. Yüz tanıma pdks sistemi ile geçişleri kontrol altına almak için personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Tabi ki isterseniz bu cihazlar ile kapılara ve turnikelere de tetik verilebilmesi mümkündür.

Pdks sistemi fiyatları hakkında çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle iletişime geçebileceğiniz gibi isterseniz info@perkotek.com mail adresi üzerinden de yazabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler