perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL MAAŞ PROGRAMI

Personel maaş programı, firmamız tarafından satışa sunulmuş olan tüm pdks cihazlar ile birlikte kullanılabilmektedir. Personel maaş programının amacı aslında personellerin giriş ve çıkışlarını kontrol altına alarak raporlamalar ile görüntülenmesidir. Maaş hesabı, programın ek özelliklerinden bir tanesidir. Programı kullanabilmek için standart bir bilgisayar yeterli olacaktır. Kurulum ve kullanım da oldukça basittir. Personellerin bilgilerini raporlamalar ile kolayca görebilirsiniz. Görebileceğiniz bilgiler arasında personellerin giriş-çıkışları, hangi girişten girdikleri, hangi giriş alanından çıktıkları, maaş hesapları, devamsızlık bilgileri, izin günleri vb. görüntülenebilmektedir. Ayrıca personellerin giriş ve çıkışlara el ile müdahale etmeleri durumlarında da program üzerinde işaretli olarak bu oynamaları hangi personellerin yaptıklarını kolayca görüntüleyebilirsiniz. Programın kullanıcı ve parolasını basitçe değiştirebilmek mümkündür. Yani yetkisi olmayan hiç kimse kontrol sağlayamayacaktır. Görsel değişiklikler ile kullanım kolaylığı da giderek artan personel maaş programı, herhangi bir arıza oluşması durumunda, daha önceden yedek oluşturduğundan dolayı veri kaybını da önlemektedir. Personel maaş programı ayrıca otomatik olarak da mail gönderebilmektedir. Bu sayede istenilen zaman dilimlerinde istenilen mail adresine gönderilebilmektedir.

Personel maaş programı, raporlamalardaki sayfa yapısının yeniden değiştirilebilmesi sayesinde yazı boyut ve fontları da değiştirilebilmektedir. Gruplandırma özelliğinin bulunması sayesinde de personel bilgileri bölüm ya da şirket altında toplanabilmektedir. Eğer giriş alanları yoğunsa, personellerin hangi alanlardan giriş ve çıkış yaptığını da görebilmek mümkündür. Peki, maaş hesaplamaları nasıl yapılacak? Maaş hesaplamaları, personellerin giriş ve çıkış bilgilerine bakılarak yapılmaktadır. Öncelikle hangi personelin kaç dakika geç geldiğini ve kaç dakika erken çıktığını belirlemek gerekmektedir. Bu geç kalma ve erken çıkma bilgilerine bakılarak personellerin maaş hak edişleri hesaplanabilir. Bu dakikalar, maaşlardan belirli oranlarda kesilmektedir. Personel maaş programı ile birden fazla firma açabilmek de mümkündür. Böylece birden fazla firmanız olsa bile tek bir program üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Personel maaş programı kullanılan alanlar oldukça geniştir. İşletmeler, alışveriş merkezleri, askeri alanlar, fabrikalar, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, plazalar, holdingler vb. aklınıza gelebilecek her alanda güvenle tercih edilebilecek olan program, maaş takibinde de hata yapmamanızı sağlar. Program ile birlikte kullanabileceğiniz yüz tanıma cihazlarından bahsedelim. Yüz tanıma cihazları, kişilerin yüzünü yüz tarama teknolojisi ile tarayan ve bu tarama esnasında da cihaza temas etmemenizi sağlayan ürünlerdir. Bu cihazlarda temas olmadığından ötürü, uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanım sağlayabilmeniz her zaman mümkündür. Yüz tanıma cihazlarındaki kullanıcı kayıt kapasitesi, tamamen size göre ayarlanabilmektedir. Yani ihtiyacınız olan kapasiteye sahip cihazı tercih edebilirsiniz. Parmak izi cihazları da tıpkı yüz tanıma sistemleri gibi personel maaş programı ile kullanılabilmektedir. Bu cihazların kullanımları çok basit olup personellerin geçiş yaptıkları alanlarda bulunmaktadırlar. Geçiş alanı birden fazla olsa dahi, program çoklu cihaz kullanımına izin verecektir. Kartlı geçiş kontrol terminalleri de tıpkı yüz tanıma terminalleri ve parmak izi okuyucular gibi personel maaş programı ile birlikte kullanılmaktadır. Personel maaş programı kullanarak siz de personelleriniz 7/24 kolayca takip etmek için neden zaman kaybediyorsunuz? Hemen bizi arayın ve uygun fiyatlardan faydalanma fırsatı yakalayın.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları