perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YÜZ TANIMA İLE KİLİT AÇMA

Yüz tanıma ile kilit açma cihazları, kapıların giriş ve çıkışlarına monte edilerek, geçiş kontrolü ve geçiş kısıtlamaları yapmak için kullanılmakta olan cihazlardır. Yüz tanıma ile kilit açma ile kilitleri açmak, turnikelere ve bariyerlere tetik vermek çok kolaydır. Yüz tanıma ile kilit açma cihazları ile kilitleri açmak için bu cihazların, kapıların giriş ve çıkış alanlarında kullanılması gerekmektedir. Kapıların girişlerinde kullanılan bu cihazlar ile tüm strike kapı kilitlerimiz uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Kullanılmakta olan kilitlerimizin ahşap kapılarda, demir kapılara, cam kapılara, metal kapılara, çelik kapılara ve cam kapılara tetik verebilen modelleri bulunmaktadır. Bu sayede yüz tanıma ile kilit açma cihazları ile tüm kapılar kolayca tetiklenerek geçiş kontrolleri elde edilebilecektir. Yüz tanıma ile kilit açma cihazları ile turnikelere tetik verebilmek için ise bu cihazların, turnikelerin üzerinde kullanılması gerekir. Turnikelerin üzerine montajlarının yapılması çok basittir. Teknik destek ekibimiz, bu işlemi kolayca gerçekleştirmektedir. Yüz tanıma ile kilit açma cihazlarında kayıt kapasitesi de her cihazın modelinde değişiklik göstermektedir. Genel olarak kayıt kapasitesi bu cihazlarımızda bin ile yedi bin arasında değişir. Yani takip yapılacak olan alandaki kişi sayısına uygun olan cihaz tercih edilebilmesi mümkündür. Zaten pek çok yüz tanıma ile kilit açma cihazları modelinde yüz tanımanın yanı sıra aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli olarak geçiş yapabilme olanağı da sunulmuştur.

Yüz tanıma ile kilit açma cihazları, günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılıyor. Özellikle personellerin takip edilmesi için kullanılan yüz tanıma ile kilit açma cihazları, personellerin birbirleri yerine yüzlerini okutma gibi bir durum olmamasından ötürü takipte güven sağlamaktadır. Bu cihazlar ile tabi ki personel takibi yapılmaz. Aynı zamanda yüz tanıma ile kilit açma cihazları ile üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, tuvalet takibi ve öğrenci takibi de yapılabilmektedir. Bu takip işlemlerinin yapılması için yüz tanıma ile kilit açma cihazları ile birlikte uyumlu olan takip programının kullanılması gerekmektedir. Eğer yüz tanıma ile kilit açma cihazları ile personel takibi yapılacaksa personel takip programı, üye takibi yapılacaksa üye takip programı, geçiş kontrol takibi yapılacaksa geçiş kontrol programı, tuvalet takibi yapılacaksa tuvalet takip programı, öğrenci takibi yapılacaksa öğrenci takip programının uyumlu olarak kullanılması gerekmektedir. Yüz tanıma ile kilit açma cihazları ile bu takip programlarını kullanmak, takip yapılacak olan alanlarda geçişlerin her zaman daha kontrollü olmasını sağlamaktadır.

Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, plazalar, okullar, spor salonları gibi farklı pek çok alanda kullanılan yüz tanıma ile kilit açma cihazları fiyatları da çok uygundur. Ancak yüz tanıma ile kilit açma cihazları fiyatları hakkında net olarak bir şey söyleyebilmemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan yüz tanıma ile kilit açma cihazları modellerine göre fiyat değişebilmektedir. Yüz tanıma ile kilit açma cihazları fiyat teklifi için bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler