perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PERSONEL MAAŞ TAKİP

Personel maaş takip programı, personel devam kontrol sistemi cihazlarıyla uyumlu olarak kullanılan bir programdır. Bu program ile birlikte personellerin giriş ve çıkışları kontrol altına alınabileceği gibi aynı zamanda maaş hesaplamaları da otomatik olarak kolayca yapılabilir. El ile yapılan maaş hesaplamaları her zaman doğru sonuçlar vermeyebilir. Personel maaş takip programı ise bu hataları %100’e kadar önler ve kesin sonuçlar elde etmenizi sağlar. Program otomatik olarak verilerini kaydettiği için herhangi bir arıza durumunda verilerinizi de kaybetmeyeceksiniz. Ayrıca giriş ve çıkışlarda elle müdahale yapıldığında program sayesinde bu müdahaleyi yapan kullanıcıyı kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

Personel takibi yapmak için en sık kullanılan sistem olan parmak izli sistemler, personel maaş takip programı ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilmektedirler. Bu program ile birlikte erken çıkmaya ya da geç gelmeye ve keyfi devamsızlıklara verilen tolerans ile birlikte istediğiniz oranda cezai kesintiler uygulayabilirsiniz. Bu da personellerin zamanında giriş e çıkış yapmasını sağlayacağı için iş disiplinini arttıracaktır. Son teknoloji harikası olan yüz tanıma sistemleri, gün geçtikçe daha fazla rağbet görmektedir. Genellikle personel takibi yapmak amacıyla kullanılan yüz tanıma sistemlerini personel maaş takip programı ile birlikte kullanarak ay sonları maaş hesaplamalarını hatasız, kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Maaş hesaplamalarını Türk Lirası cinsinden yapabileceğiniz gibi dilerseniz Euro veya dolar bazında da yapabilirsiniz. Aşağıda personel maaş takip programı ile birlikte kullanabileceğiniz yüz tanıma cihazlarımız listelenmiştir.  Kartlı geçiş sistemlerinde kullanılan kartlar cihaza okutulduğunda bilgiler personel maaş takip programına gönderilir. Program kullanıcının mesai saatinden önce mi yoksa sonra mı geldiğinin bilgisini ay sonları maaş hak edişlerini daha doğru hesaplayabilmeniz için kullanır. Ayrıca program istenilen zaman ve istenilen mail adresine otomatik olarak mail gönderme özelliğine sahiptir. Böylelikle personellerin giriş ve çıkış bilgilerini her gün düzenli olarak rapor halinde görebilirsiniz. Aşağıda personel maaş takip programı ile birlikte kullanabileceğiniz kartlı personel takip sistemi cihazlarımız listelenmiştir.

Personel maaş takip programı, personellerinizi kolay ve hızlı takip etmenizi sağlar. Maaş takibinin yanı sıra aynı zamanda devamsızlık, izin günü vb. takiplerinin de yapılmasını sağlamaktadır. Günümüzde her geçen gün çok daha sık olarak kullanılmakta olan personel maaş takip programı ile birden fazla takip cihazını bir arada kullanabilirsiniz. Diyelim ki kullanacağınız alanda beş adet giriş ve çıkış alanı bulunuyor. Bu alanların tamamında takip cihazı kullanabilirsiniz. Personel maaş takip programı, hangi cihazdan giriş ve çıkış yapıldığını da görebilmenizi sağlamaktadır. Bu açıdan da kullanımı da oldukça basittir. Personellerin aynı zamanda cihazlara elleri ile müdahale etmesi gibi durumlarda, bunlar da cihazlarda görüntülenmektedir. Personel maaş takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında delenmiştir. Yani ekstra ihtiyaç anında tüm ihtiyaçlara göre yeniden düzenleme yapılabilir. Personel maaş takip programı satın almak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler