perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Personel Maaş Takip Programı: Modern ve Güvenli Çözüm!

Personel maaş takip programı, Delphi diline yazılmış ve MySQL’de derlenmiş, firmamıza ait bir yazılımdır. Program kullanıldıkları biyometrik sistemler ile giriş ve çıkış takibi yapmak için kullanılır. Bunun yanı sıra bu program ile bu giriş ve çıkış bilgileri kullanılarak ay sonları maaş hesaplamaları çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Çoklu giriş ve çıkışların olduğu durumlarda program aracılığıyla ilk giriş ve ilk çıkışı temel alarak maaş hesaplaması da yapabilirsiniz. Elle hesaplama yapıldığında oluşabilecek tüm hesaplama hataları personel maaş takip programı ile giderilebilmektedir. Kişi bazında veya genel bazda raporlamalar alabileceğiniz personel maaş takip programı, giriş ve çıkışlara elle müdahale edilmesi gibi durumlarda, müdahaleyi raporlayabilmektedir. Personel maaş takip programını internete bağlı bir programa kurduğunuzda herhangi bir sorun oluşması durumunda 5 dakika içerisinde destek alabilmeniz mümkündür. Programda biden fazla firma ve bölüm açabileceğiniz gibi aynı zamanda geriye dönük raporlamalarda alabilmeniz mümkündür. Programımız ile maaş hesaplamalarını Türk lirası cinsinden yapabileceğiniz gibi Euro veya dolar cinsinden de yapabilirsiniz. Geç kalmalarda, erken çıkmalarda veya keyfe keder devamsızlıklarda istediğiniz oranda maaş kesintisi yapabilmeniz mümkündür.

Personel maaş takip programı ile yüz tanıma, parmak izi ve kartlı cihazları beraber kullanabilirsiniz. Parmak izli personel takip sistemi cihazları, personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara montajlanan cihazlardır. Bu cihazlara öncelikli olarak parmak izi tanıtılır. Tanımlı olan parmak izi okutulduğunda cihaz sesli olarak teşekkür ederek geçişe izin verir. Turnike, bariyer ve kapılara tetik vermek için kullanabileceğiniz parmak izli personel takip sistemlerini, parmak izli personel maaş takip programı ile bile entegreli olarak kullanarak ay sonları maaş hesaplamalarını çok daha hızlı ve kolay olarak yapabilirsiniz. Yüz tanımalı personel maaş takip programı, yüz tanıma terminalleri ile entegreli olarak kullanılarak, giriş ve çıkışlara göre maaş hesaplamalarını doğru bir şekilde yapmanıza olanak sağlar. Maaş hesaplamaları yaparken programda kullanılan detaylı yuvarlama özelliği sayesinde 20 kuruş, 50 kuruş, 1 veya 10 lira olarak yuvarlamalar yapabilirsiniz. Kartlı personel maaş takip programı, personellerin değişken çalışma saatlerinde çalışma takvimi kullanılmasını ve bu takvim ile haftalık veya günlük olarak çalışma planı yapılmasını sağlar. Giriş ve çıkış takibi de yapabilmenizi sağlayan bu program ile cihaza elle yapılan müdahaleleri raporlayabilir ve müdahale eden kişiyi görüntüleyebilirsiniz. Kartlı personel maaş takip programı, işe giriş ve çıkış zamanını düzenleyerek işe disiplinini arttıracaktır.

Personel maaş takip programında kullanıcı adı ve şifresi değiştirilebilmektedir. Program üzerinden belirli gruplara da yetkiler verilebilmektedir. Personel maaş takip programı, aynı zamanda birden fazla cihazdan aldığı verileri görmenize olanak sağlar. Yani tek bir program ile birden fazla cihazı kontrol altında tutmak mümkündür. Üstelik programda personellerin hangi giriş kullanarak geçiş yaptığını da görebilirsiniz. Personel maaş takip programı tarafından elde edilen raporları, istenilen mail adresine otomatik olarak da gönderebilirsiniz. Kurulumu ve kullanımı çok kolay olan personel maaş takip programı hakkında çok daha geniş bilgiye sahip olmak istesreniz telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler