perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar

PERSONEL GİRİŞ ÇIKIŞ TAKİP SİSTEMİ FİYATLARI

Personel giriş çıkış takip sistemi, personellerin belirli bir alana giriş ve çıkış yapmasını takip etmek amacıyla kullanılmakta olan sistemlerdir. Personel giriş çıkış takip sisteminde kullanılmakta olan farklı cihazlar bulunur. Bunlar yüz tanıma cihazları, parmak izi okuma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Personel giriş çıkış takip sistemi fiyatları, beraberinde kullanacak olduğunuz cihazın modeline göre de değişiklik gösterebilmektedir.

Yüz tanıma personel giriş çıkış takip sistemi fiyatları, tercih edilecek olan cihazın modeline göre değişir. Genellikle cihazlarda kullanıcı kayıt kapasiteleri 1000 ile 10000 arasında değişir. Yüz tanıma personel giriş çıkış takip sistemi, kişilerin eşsiz ve benzersiz olan yüz algoritmasını kullanarak tarama ve tanıma yapmaktadır. Yüzün alın, burun ve çene kısımları hiçbir insanda aynı değildir. Bu sayede de bu cihazlar kolayca tarama yapar ve herhangi birisi, bir başkası yerine yüzünü okutarak geçiş yapamaz. Yani %100 güvenilir personel takibi yapılabilecektir. Yüz tanıma personel giriş çıkış takip sistemi cihazlarına yüzünü kayıt eden bir kişinin yüzünde makyaj, gözlük vb. olsa bile cihaz kolayca kişinin yüzünü tanıyacaktır. Yüksek çözünürlüklü kameralara sahip olduklarından dolayı da tanıma işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirecektir. Yüz tanıma personel giriş çıkış takip sistemi fiyatları, Magic Face markasının Türkiye dağıtıcısı konumunda olmamızdan ötürü oldukça uygun olmaktadır. Aşağıda en çok tercih edilen yüz tanıma cihazlarımız listelenmiştir.

Parmak izi personel giriş çıkış takip sistemi cihazları ise kusursuz parmak izi tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Parmak izi, her insanın parmağında farklı bir algoritmaya sahiptir. Bu sayede de personellerin takip esnasında birbirleri yerine parmak izi okutarak geçiş yapması mümkün değildir. Genelde kayıt hafızaları 1000 ile 10000 arasında değişen parmak izi personel giriş çıkış takip sistemi cihazları, aynı zamanda kartlı ve şifreli geçiş yapabilen modellere sahiptir. Bu cihazlar ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verebilmek mümkündür. Özellikle günümüzde sıklıkla turnike ve kapı tetiği verebilmek için kullanılmaktadır. Personel takip programı ile birlikte kullanıldıklarında parmak izi personel giriş çıkış takip sistemi fiyatları yine de çok uygun olacaktır. Aşağıda en sık olarak tercih edilen parmak izi personel giriş çıkış takip sistemi cihazlarımız listelenmiştir.

Kartlı personel giriş çıkış takip sistemi cihazları ise kart tanıma teknolojisi ile çalışır. Bu cihazlara kayıt edilecek olan kartların mifare ve proximity olmak üzere iki farklı çeşidi vardır. Hangi kartın kullanılacağı tamamen cihazın modeline göre değişir. Pek çok modelinde şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği bulunmaktadır. Kayıt hafızaları genellikle bin ile on bin arasında değişir. Yüz tanıma ve parmak izi cihazlarının günümüzde daha sık olarak kullanılmasından ötürü, personel takibinde eskisine oranla fazla rağbet görmese de geçiş kontrol takibinde adını sıkça duyurmaktadır. Kartlı personel giriş çıkış takip sistemi fiyatları da tercih edilecek olan cihaza göre farklılık göstermektedir.

Personel giriş çıkış takip sistemi; hava alanları, kamu kurum ve kuruluşları, işletmeler, plazalar, askeri alanlar, belediyeler, alışveriş merkezleri, fabrikalar gibi pek çok kullanım alanına sahiptir. Tüm bu alanlarda güvenle kullanacağınız personel giriş çıkış takip sistemi fiyatları teklifi için alanında uzman ve profesyonel olan satış danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Personel giriş çıkış takip sistemi ile personelleriniz 7/24 kontrol altında olacak!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları