perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PERSONEL MAAŞ TAKİP PROGRAMI

Personel maaş takip programı, personel takibi yapmak için kullanılan bir programdır. Personel takip programı firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup, MySQL’de derlenmiştir. Programın yetkilendirme özelliği sayesinde herhangi gruba veya kullanıcıya yetki verilebilir veya erişim kısıtlanabilmektedir. Ayrıca otomatik yedekleme ile herhangi bir arıza oluşması durumunda da yedekler kullanılarak veri kaybı önlenebilmektedir. Ayrıca programın otomatik olarak veri transfer özelliği bulunmaktadır. Veri transferi sayesinde ayrıca istenilen zaman dilimlerinde cihazdaki veriler pdks programına aktarılabilmektedir. Programda yapılacak olan görsel değişiklikler sayesinde kullanım kolaylığı ve hızlı erişim olanağı da bulunmaktadır. Ayrıca personel maaş takip programının otomatik olarak mail gönderme özelliği bulunmaktadır. Üstelik görsel değişiklikler sayesinde de şu an son kullanıcı için daha basit bir hale getirilmiştir.

Personel maaş takip programı, ilk başlarda personellerin giriş ve çıkışlarını takip etmek amacıyla tercih edilmekteydi. Hangi personelin hangi saat diliminde giriş ve çıkış yaptığını belirlemenin en basit yolu olan bu yazılımdan zamanla maaş takip işlemleri içi de faydalanılmaya başlandı. Maaş hesabının program üzerinden nasıl yapıldığından bahsedelim. Personel maaş hesabı, personellerin giriş ve çıkış bilgilerine bakılarak yapılmaktadır. Hangi personelin hangi saatte nerede yer aldığını bilmek çok kolaydır. Raporlamalar üzerinden bunun takibi kolayca yapılabilmektedir. Maaş hesaplamaları da personellerin giriş ve çıkış bilgilerine bakılarak yapılmaktadır. Personeller geç geldiklerinde geç kalındığı dakika ve erken çıktıklarında erken çıkılmış olan dakika kadar kesinti yapılmaktadır. Böylece de personellerin otomatik olarak maaş hak edişleri belirlenmektedir.

Yüz tanıma, parmak izi ve kartlı geçiş sistemleriyle kullanılan personel maaş takip programı, personel seçimlerinin yeniden düzenlenmesi sayesinde hızlı bakış pencerelerinde çoklu yahut tekli seçebilme özelliği bulunmaktadır. Giriş ve çıkışlara da el ile müdahale edilmesi durumunda bunları da raporlar üzerinde görebilmek mümkündür. Ayrıca program sayesinde raporlamaları da genel bazda ve kişi bazında alabilmekte mümkündür. Programın internete bağlı bir bilgisayara kurulması halinde de herhangi bir sorunla karşılaşılması gibi bir durumda çağrı merkezimize 5 dakika içerisinde bağlanılarak uzaktan erişim ya da telefon ile destek alınabilmektedir. Personel takip programında ayrıca birden fazla departman veya şirket de açılabilmektedir.

Personel maaş takip programı kullanımı da oldukça basittir. Kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı programı kolayca kullanabilir. Esnek olan raporlama işlemi sayesinde programın içerisinde yer alan standart raporlar da alınabilmektedir. Ayrıca bu program e – Shell mobile sistemine de uygundur. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını arayabilirsiniz. Üstelik Perkotek Teknoloji olarak Magic Face yüz tanıma sistemi, Magic Pass parmak izi cihazı ve Strike kartlı geçiş kontrol cihazı Türkiye distribütörü konumunda olduğu için de bu cihazların fiyatları oldukça uygundur. Satın almak için hemen bizimle iletişime geçin ve en uygun fiyatlardan fırsatı yakalayın!

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler