perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KIYAFET ALARMI MIKNATIS

Mağaza ürün koruma sistemleri, mağazaların giriş ve çıkış alanlarında kullanılarak, mağazada satılmakta olan ürünlerin, çalınmasının engellenmesini sağlamakta olan bir sistemdir. Mağaza ürün koruma sistemleri, günümüzde oldukça geniş bir alana sahiptir. Hemen hemen alışveriş merkezlerinde her mağazada rastladığımız bu sistemler, günümüzde cadde mağazalarında ya da butiklerde de çok sık olarak kullanılmaktadır. Giysi mağazaları, ayakkabı mağazaları, marketler, kozmetik mağazaları, oyuncak mağazaları, saatçi dükkanları gibi her alanda bu sistemleri güvenle kullanabilirsiniz.

Özellikle giysi mağazalarında, ürünlerin çalınması için tercih edilen bu sistemlerin nasıl kullanılacağından bahsedelim. Öncelikle bu sistemleri aktif olarak kullanabilmek için her mağazanın giriş ve çıkış alanına mağaza ürün koruma antenlerinin montajının yapılması gerekmektedir. Daha sonra satışı yapılan ürünlere bakılarak kâğıt ya da sert plastik etiketler kullanabilirsiniz. Sert plastik etiketleri ürünlerin üzerinden çıkarmak için kıyafet alarmı mıknatıs kullanılırken, kâğıt etiketleri ürünlerin üzerinden çıkarmak için ise etiket öldürücü kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan sert plastik etiketlerin ve kâğıt etiketlerin farklı modelleri bulunmaktadır. Mağazada satışta olan her ürün üzerine tek tek yapıştırılmaları ya da takılmaları gerekmektedir. Bu etiketlerin söküm işlemi, mağazanın kasa görevlileri tarafından gerçekleştirilmektedir. Mağaza kasa görevlileri ürün satın alındıktan sonra kıyafet alarmı mıknatıs ile sert etiketleri, etiket öldürücü ile de kâğıt olan etiketleri ürünlerin üzerinden çıkarabilmektedir.

Kullanılmakta olan mağaza ürün koruma antenlerinin de iki farklı modeli yer almaktadır. Bunlar; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve rfid mağaza ürün koruma antenleridir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, 58 khz’lik bir frekans ile çalışmakta olan antenlerdir. Bu antenlerimiz Dexilon teknolojisi ile çalışmasına devam ettiği için elektronik gürültüden ya da etraftaki manyetik alandan etkilenmeleri gibi bir durum söz konusu değildir. Üstelik akusto manyetik antenler, mono ya da TX + RX olarak çalışmalarına devam ederler. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte DR etiket, slipper etiket, şişe etiket gibi etiketler kullanabilirsiniz. Bu antenlerin üstelik kıyafet alarmı mıknatıs ile çıkarılmamış olan etiketlere verdikleri alarm ses seviyesini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Rfid mağaza ürün koruma antenleri ise 8.2 mhz’lik bir çalışma frekansına sahip olan antenlerdir. Bu antenler ile 4x4 mağaza ürün koruma etiketleri, round mağaza ürün koruma etiketleri, golf mağaza ürün koruma etiketleri, sun mağaza ürün koruma etiketleri, square mağaza ürün koruma etiketleri, mini mağaza ürün koruma etiketleri ve 5x5 mağaza ürün koruma etiketleri gibi tüm etiketleri bir arada kullanabilirsiniz. Kullanılacak olan sert etiketleri kıyafet alarm mıknatıs ile ve kâğıt etiketleri ise etiket öldürücü ile çıkarabileceksiniz.

Bu sistemlerin kullanımlarını anladığınızı ve merak ettiğiniz bir diğer konunun ise fiyatları olduğunu biliyoruz. Ancak mağaza ürün koruma sistemleri hakkında net bir fiyat bilgisi verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan etiketin modeline, antenin modeline vb. gibi özelliklerine göre sistemlerin fiyatları değişebilmektedir. Ancak Sensitive markasının Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Satın almak için siz daha neyi bekliyorsunuz?

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler