perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL PROGRAMI

Personel programı, personel takibi yapabilmek için kullanılan bir yazılımdır. Personel programı sayesinde personellerin hangi saat ve günlerde giriş – çıkış yaptıklarını kolayca takip edebilirsiniz. Üstelik firmamız tarafından satışa sunulmuş olan tüm personel devam kontrol sistemleri ile birlikte kullanılabilmektedir. Personel programı ile birlikte birden fazla pdks cihazı da bir arada kullanabilmek mümkündür. Yani giriş ve çıkış alanı sayısının ne kadar olduğunun pek bir önemi yoktur. Programın yetkilendirmesi sayesinde de birden fazla gruba veya kullanıcıya da yetki verilebilmektedir. İsterseniz aynı şekilde erişimi de kısıtlayabilirsiniz. Pek çok farklı değişiklik ile kullanıcısının basit bir şekilde kullanabilmesi için yeniden geliştirilen personel takip yazılımı, hızlı erişim olanağı da sunmaktadır. Veri kurtarma özelliği sayesinde yanlışlıkla sildiğiniz personelleri de geri alabilirsiniz. Personel seçiminin yeniden düzenlenmesi sayesinde de hızlı bakış penceresinde çoklu veya tekli seçim de yapılabilmektedir.

Personel programının pek çok farklı fonksiyonu bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ay sonları otomatik olarak maaş hesabı yapabilmenizi sağlar. Nasıl mı? Öncelikle personellerin geliş ve gidiş sürelerine bakılmaktadır. Vardiya tanımlamaları sayesinde zaten personellerin hangi aralıklarda geçiş yapacağı bilinmektedir. Vaktinden çok sonra gelen veya vaktinden önce çıkış yapan personelleri görebilmeniz mümkündür. Bu geç kalma ve erken çıkma sürelerine de bakılarak maaş hak edişleri hesaplanabilmektedir. Bu sayede siz de ay sonları maaş hesaplama zahmetinden de kurtulmuş olursunuz. Çünkü sistem otomatik olarak belirli oranlarda kesinti yapar ve maaş hak edişini bu şekilde ayarlar. Personel takip programı sayesinde aynı zamanda birden fazla cihaz kullanıyorsanız, hangi personelin hangi cihazı kullanarak giriş ve çıkış yaptığını da görebilirsiniz.

Peki, hangi pdks cihazı personel takibi için tercih etmeliyiz? Tabi ki yüz tanıma sistemi bizce personel takibinde kullanılması gereken en önemli cihazlardan biridir. Çünkü yüz tanıma cihazı, güvenlik açısından çok iyi sonuçlar elde etmenizi sağlar. Bu cihazlarda yüz tanıma teknolojisi kullanılır. Öncelikle kişi tanımlaması yapılmaktadır. Bu tanımlama esnasında kişilerin yüzlerinden elde edilen bilgi, hiçbir insanın yüzünde benzerlik göstermemektedir. Bu sebepten dolayı da yüz tanıma cihazları oldukça güvenilirdir. Farklı kayıt kapasiteleri sayesinde kaç kişilik bir alanda tercih edeceğinizin de pek bir önemi kalmaz. Yani ihtiyacınıza uygun bir model bulmak her zaman mümkündür. Ayrıca yüz tanıma cihazları ile sadece yüz ile değil, aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapabilmek de mümkündür. Tabi ki bu özellik her cihazda mevcut değil. Belli başlı modellerde mevcut olan bu özellik, yüz tanıma kayıt kapasitesi dolduğunda dahi farklı geçiş şekilleri ile cihazdan verim alabilmenizi sağlayacaktır.

Parmak izi okuyucular da tıpkı yüz tanıma cihazları gibi geçiş için oldukça idealdir. Parmak izi okuyucular ile personel programı bir arada kullanılabilmektedir. Bu cihazlar ile geçiş yapabilmek için parmak izi tanımlaması yapmak gerekmektedir. Bu tanımlamalar kişilerin benzersiz parmak izi ile yapılır. Kişilerin parmak izi, birbirinden farklı olduğu için de herhangi bir personelin bir başka personel yerine parmak izi okutması mümkün değildir. Bu da güvenli geçişler sağlanmasına olanak sunmaktadır. Personel programı ile kullanılan parmak izi okuyucular, geçişleri kontrol alabildiği gibi aynı zamanda turnike, kapı kilitleri ve bariyerler ile kullanıldıklarında da aynı zamanda geçiş kısıtlamaları yapabilmenizi sağlamaktadır.

Personel programı, firmamız bünyesindeki yazılımcılar tarafından yazılmıştır. Delphi dilinde yazılmış olan personel programı, MySQL’de derlenmiştir. Personel programını kullanabilmek için kısa bir eğitimden geçirilmeniz yeterli olacaktır. Üstelik eğer personeller el ile bir değişiklik yaparlarsa, programda bu değişiklikleri görebilmek mümkündür. Programın oluşturduğu raporları, Word ve Excel programına aktarabilmek de mümkündür. Farklı departmanlar açılarak da her departmanın takibi farklı şekilde gerçekleştirilebilir. Satın almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler