perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Personel Programları: Modern ve Güvenli Çözüm!

Personel programları denilince akla ilk olarak Perkotek personel takip programı gelse de firmamız yazılımcıları tarafından yeni yazılmış olan ve hali hazırda kullanımına başlanan web pdks programı da personellerinizi takip edebilmenizi sağlamaktadır. Personelleri takip etmek, bir işletme sahibinin en çok ihtiyaç duyduğu şeydir. Çünkü işletme sahipleri iş yerlerinde olmadıklarında personellerin geç gelmeleri, erken çıkmaları, gereğinden fazla mola yapmaları gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu da işletme verimini oldukça düşürecektir.  İşte bunların önüne geçmek için pdks cihazlar ile birlikte personel programları kullanılması gerekmektedir.

Öncelikle personel takip programından bahsedelim. Bu program, personellerin takip edilebilmesi için harika bir seçenektir. Programın kullanıcı adı ve şifresi değiştirilebilmektedir. Üstelik otomatik olarak mail gönderebilme özelliği yer alır. Böylece personellerin raporlanmış olan tüm bilgilerini istediğiniz mail adresine otomatik olarak gönderebilirsiniz. Tabi ki personel programları ile sadece giriş ve çıkış bilgilerinin takibi yapılmaz. Aynı zamanda personellerin izin günleri, avansları, devamsızlıkları vb. bilgiler de program üzerinde tutulabilmektedir. Personellerin giriş ve çıkış bilgilerine bakılarak da kesintiler yapılarak ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları da yapılabilir. Böylece el ile yapılacak olan hesaplardaki tüm sorunlar da ortadan kalkmış olacaktır. Ayrıca eğer herhangi bir personel, kullanılacak olan pdks cihazı üzerinden giriş ve çıkışlara el ile müdahale ederse bunu da program üzerinde görebilmek mümkün olacaktır.

Personel programları, her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. Bu programları beraberinde kullanacağınız pdks cihazlar ile kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, plazalar, okullar, alışveriş merkezleri, holdingler, spor salonları gibi pek çok farklı alanda kullanabilirsiniz.

Personel programları içerisinde yer alan web pdks programı, cloud bir mimariye sahip olan bir programdır. Tabi ki sadece programın cloud tabanlı olması yetmez. Aynı zamanda beraberinde kullanılacak olan pdks cihazların da cloud tabanlı olması gerekmektedir. Web pdks personel programları ile 7/24 personel takibi yapabilirsiniz. Oldukça pratik ve kullanışlı olan bu program, herhangi bir tarayıcıdan bütün bilgilere ulaşabilmenizi sağlar. Evinizde olsanız bile personellerinizin o günkü bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu şekilde takibin çok daha kolay olması sayesinde günümüzde her geçen gün zaten bu sistemler çok daha sık olarak kullanılmaya başlanmıştır. Hem uygun fiyata sahip olmaları sayesinde de bütçenizi aşmayacaklardır.  

Personel programları ile kullanılmakta olan üç farklı pdks cihazı türü bulunmaktadır. Bu cihazlar; yüz tanıma cihazları, parmak izi okuma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Hangi cihazın kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte günümüzde genellikle yüz tanıma cihazları ve daha sonra da parmak izi okuma cihazları sıkça tercih edilmektedir. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi yüz tanıma cihazlarının eşsiz yüz algoritmasını, parmak izi okuma cihazlarının ise benzersiz parmak izini kullanmasıdır. Yani personellerin birbirleri yerine geçiş yapamaması, güvenilir bir geçiş sağlayacağı için sıkça tercih edilmektedirler.

Personel programları hakkında siz de çok daha fazlasını öğrenmek ya da eğer personel programları satın almak isterseniz bizimle 0850 811 80 00 numarasından iletişime geçebilirsiniz. Firmamız yazılımcıları tarafından yazılmış olan personel programları ile sizin de artık gözünüz arkada kalmayacak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler