perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Personel Sistemi Programları: Modern ve Güvenli Çözüm!

Personel sistemi ve personel sistemi programları, günümüzde geçişlerin kontrol altında tutulabilmesi için kullanılmakta olan sistemdir. Bu sistemlerin kullanım alanları çok geniştir. Okullar, alışveriş merkezleri, kamu kurumları ve kuruluşları, belediyeler, fabrikalar, dershaneler, işletmeler, plazalar, hava alanları gibi personel takibine ihtiyaç duyulan her alanda güvenle kullanılabilmektedir. Personel takibine duyulan ihtiyaç her geçen gün arttığı için de hele ki günümüzde personel sistemine rastlamadığınız alan neredeyse yoktur. Bu sistemlerde kullanılmakta olan farklı cihaz modelleri bulunmaktadır. Bu cihazlar, ihtiyacınıza her zaman için farklı bir çözüm bulmaktadır. Yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları bu sistemlerde tercih edilen cihazların modelleridir. Hangisinin tercih edileceği tamamen sizin kendi tercihinize ve ihtiyacınıza göre belirlenmektedir. Ama tabi ki bizim tarafımızdan önerilecek olan cihazları da tercih edebilirsiniz. Tüm bu cihazları, personel sistemi programları ile uyumlu kullanabilirsiniz. 

Öncelikle yüz tanıma personel sistemi cihazlarından biraz bahsedelim. Yüz tarama cihazları, kişinin yüzünde yer alan alın, burun ve çene kısımlarında bulunan algoritmaya göre tarama yapmaktadır. Bu yüz algoritmasının her insanda farklı olması sayesinde de personellerin birbirleri yerine yüz okutarak geçiş yapması mümkün değildir. Bu da yüz tanıma cihazları ile takip esnasında güvenliğin yüzde yüz seviyesinde artış göstermesine vesile olmaktadır. Yüz tanıma cihazlarındaki hafıza kapasitesi de pek çok cihazda farklıdır. Böylece personellerinizin sayısının kaç olduğu hiç önemli değildir. Zaten aynı zamanda parmak izi, kart ve şifre ile geçişinize izin veren cihaz modelleri de bulunmaktadır. Parmak izi personel sistemi cihazları da yüz taramalardan sonra en çok personel takibi için tercih edilen cihazlardır. Parmak izi, benzersiz ve eşsiz bir yapıya sahip olduğundan dolayı bu cihazlarda da yüz taramalarda olduğu gibi personellerin birbirleri yerine okutma yapması mümkün değildir. Personelleri takip etmek için kişilerin sadece parmak izlerini tanıtması yeterli olacaktır. Bir kişi, bir cihaza on parmağını da tanıtabilir. Bu sayede normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik veya deformasyon olması gibi durumlarda tanımlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir. Bu da geçişin her şekilde kolayca sağlanabilmesine olanak tanımaktadır. Kartlı personel sistemi cihazları da kart tanıma teknolojisi ile çalışma sağlarlar. Bu cihazlarda personellerin birbirleri yerine kart okutması gibi durumlar söz konusu olduğu için de günümüzde daha çok geçiş kontrolü için tercih edilmektedir.

Personel sistemi programları da tüm bu cihazlar ile bir arada kullanılabilen bir programdır. Program, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Personel sistemi programları kullanımı oldukça basittir. Kısa bir eğitim alan her son kullanıcı güvenle kullanabilmektedir. Otomatik olarak yedeklemesi sayesinde cihazda herhangi bir sorun olması durumunda yedeklerden veriler geri döndürülebilmektedir. Veriler de otomatik olarak çekilerek raporlanmaktadır. Cihazın ürettiği raporları istenilen zamanda, belirlenen mail adresine iletebilmek de mümkündür. Böylece sürekli manuel olarak veri aktarımı yapmanıza da gerek kalmayacaktır. Personel sistemi programları ile aynı zamanda maaş, avans, devamsızlık vb. işlemleri de kolayca yapabileceksiniz. Personel takip sistemi programları hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Satın almak ve personellerinizi çok daha kolay takip etmek için zaman kaybetmeyin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler