perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Personel Takip Sistemi Fiyat: Ekonomik ve Güvenli Çözümler!

Personel takip sistemi, günümüzde personellerin takip edilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları çok geniş olmakla birlikte personel takip sistemi fiyat da oldukça uygundur. İşletmeler, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, plazalar, okullar, fabrikalar, hastaneler gibi pek çok farklı alanda kullanılmakta olan personel takip sistemi, beraberinde personel takip programı ile birlikte kullanılmaktadır. Bu program, personel takip sistemi cihazlarından aldıkları bilgileri size iletmek için kullanılmaktadır. Program üzerinde hangi personellerin hangi saat aralıklarında giriş ve çıkış yaptıklarını, kimlerin geç kaldığını, kimlerin erken çıktığını, kimlerin izinli olduğunu, kimlerin prim aldığını görebilmek mümkündür. Üstelik bu programın otomatik olarak mail gönderme özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede istenilen mail adresine personellerin raporlanmış olan bütün bilgileri mail olarak gönderilebilmektedir. Bu program, firmamız yazılımcıları tarafında Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir ve daima ihtiyaca uygun olarak geliştirilebilmektedir.

Personel takip sistemi cihazlarından bahsedelim. Bu cihazlar; yüz tanıma cihazları, parmak izi okuma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Bu cihazlardan hangisinin kullanılacak olduğu tamamen tercihinize ve ihtiyacınıza göre değişmektedir. Öncelikle yüz tanıma cihazlarından bahsedelim. Bu cihazlar, kişilerin eşsiz ve benzersiz olan yüz algoritmasını okuyarak giriş ve çıkış yapmalarını sağlamaktadırlar. Kişilerin yüzlerinde yer alan alın, çene ve burun kısımlarını okuyarak geçiş izni verirler. Bu alan her insanın yüzünde farklı olduğu için de personellerin birbirleri yerine yüzlerini okutarak giriş ve çıkış yapabilmeleri gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sayede hem çok daha güvenilir bir takip sağlanacak hem de personeller hakkında bilgilere kolayca sahip olunabilecektir. Yüz tanıma personel takip sistemi fiyat firmamızda oldukça uygundur. Çünkü Perkotek Teknoloji olarak Magic Face yüz tanıma sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Yani siz de eğer kaliteli cihazlar ile güvenilir geçiş yapmak isterseniz yüz tanıma personel takip sistemi fiyat teklifi alabilirsiniz.

Parmak izi personel takip cihazları ise parmak izi tanıma teknolojisine sahip olan cihazlardır. Bu cihazlar, kişilerin eşsiz ve benzersiz parmak izi algoritması ile geçiş izni almasını sağlamaktadırlar. Parmak izi, her insanın parmağının yanı sıra her insanın her parmağında dahi farklı bir algoritmaya sahip olduğu için zaten personellerin birbirleri yerine parmak izi okutarak geçiş yapmaları gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sayede güvenilir geçişler sağlanacaktır. Parmak izi personel takip sistemi fiyat da Perkotek Teknoloji olarak satışını yapmakta olduğumuz Magic Pass parmak izi okuma cihazlarının Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuzdan ötürü firmamızda oldukça uygundur.

Kartlı personel takip sistemleri cihazları ise kartlı geçiş yapabilme imkanı sunan cihazlardır. Bu cihazlara okutulacak olan kartların mifare ve proximity olmak üzere iki farklı modeli vardır. Hangisinin okutularak geçiş yapılacağı tamamen cihazın özelliğine göre değişir. Perkotek Teknoloji olarak Strike kartlı personel takip sistemi fiyat firmamızda çok uygundur. Çünkü Strike cihazların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu cihazlarla kullanılacak olan kartların üzerine personellerin isim, soy isim, çalıştıkları departman, firma adı, firma logosu vb. bilgilerin baskılarını yaparak aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak da kullanabilirsiniz.

Personel takip sistemi fiyat hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için tek yapmanız gereken sadece bizi aramak. Kaliteli ve sağlam cihazlar ile personelleri takip etmek için doğru adrestesiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler