perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ ŞİFRE DEĞİŞTİRME

Şifreli kapı kilidi sistemleri; günümüzde personel takibi, öğrenci takibi, üye takibi, yemekhane takibi ve geçiş kontrol takibi yapmak için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde tercih edilen cihazların 4 farklı modeli bulunmaktadır. Bu modeller; online şifreli kapı kilidi, offline şifreli kapı kilidi, panelli şifreli kapı kilidi ve standalone şifreli kapı kilididir. Offline şifreli kapı kilidi sistemlerinin çalışmaları sırasında bilgisayarın sürekli olarak açık olmasına gerek yoktur. Ayrıca bu cihazlar aynı zamanda herhangi bir geçiş kontrol paneline ihtiyaç duymazlar. Ip tabanlı oldukları için en yakın network switch’e bağlanmaları yeterli olacaktır. Bu şekilde kolayca sisteme dahil edileceklerdir. Kartı okutan kişilerin isim ve soy isimleri de kartın okutulması sırasında verilecek olan özel bilgiler de renkli ekran aracılığı ile ekrana yansıtılabilecektir. Offline şifreli kapı kilidi sistemlerinde kartlara hangi geçiş zoneleri tanımlanarak hangi kartın hangi günlerde veya saatlerde kullanılacak olduğu da detaylandırılabilmektedir. Offline şifreli kapı kilidi şifre değiştirme çok basit olup firmamız çağrı merkezi çalışanları anında değiştirme yapabilmeniz için destek verecektir. 

Online şifreli kapı kilidi şifre değiştirme çok kolaydır. Bu cihazlar, çalışmaları sırasında bilgisayarın açık olması ile çalışmalarını devam ettirirler. Geçiş adetleri, geçiş tanımlamaları, geçiş yetkileri program üzerinden tanımlanmaktadır. Rs 232 ve Rs 485 ile çalışmasını devam ettiren kart okuyucu cihazlar, konvektör aracılığı ile bilgisayarın seri portuna bağlanmaktadır.

Standalone şifreli kapı kilidi sistemleri ise bilgisayardan bağımsız olarak çalışmasını devam ettirmektedir. Bu cihazlara öncelikle master kart tanımlaması yapılması gerekir. Master kart tanımlaması yapmadan, kart tanımlamak mümkün değildir. Üstelik bu kart okuyucuların süresi de ayarlanabilmektedir. Tetik olarak kuru kontak verdikleri için elektrikli kilit karşılıkları, elektronik kilit ve manyetik kapı kilitlerini açtırabilirler. Üstelik bu cihazlar, sabotaj yapılması gibi durumlarda alarm vererek kendi kendilerini kapatma özelliğine sahiptirler. Standalone şifreli kapı kilidi şifre değiştirme işlemi de bir o kadar basittir. 

Panelli şifreli kapı kilidi cihazları ise çalışmaları esnasında panele ihtiyaç duymaktadırlar. Bu cihazlar, aptal terminal olarak da adlandırılmaktadırlar ve panel olmadan çalışmalarına devam edemezler. Bir panele 4, 8 veya 16 adet kart okuyucu tanımlaması yapılmaktadır. Panele geçiş yetkisi verilip verilmeyeceğinin kararını vermektedir. Daha sonra da sonuç sinyalini kart okuyucuya iletmektedir. Bu şekilde kişilere geçiş yetkisi verilmektedir. Panelli şifreli kapı kilidi şifre değiştirme işlemi de oldukça basittir. Strike şifreli kapı kilidi sistemleri fiyatları da oldukça uygundur. Perkotek Teknoloji ailesi olarak bu sistemlerin Türkiye dağıtıcılığını yaptığımız için en uygun fiyat garantisi ile bizden satın alabilirsiniz. Satın almak için daha fazla zaman kaybetmeden bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler