perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BURSA TURNİKE SİSTEMLERİ

Bursa turnike sistemleri, kontrollü geçişlerin yapılabilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları çok geniş olmakla birlikte her geçen gün de çok daha geniş alanlarda kullanılırlar. Bursa turnike sistemleri; kamu kurum ve kuruluşları, metro ve metrobüs istasyonları, okullar, plazalar, işletmeler, stadyumlar, konser alanları, fabrikalar, hastaneler, belediyeler gibi alanlarda kullanılmaktadır. Bursa turnike sistemlerinin kullanılmakta olan dört farklı modeli yer almaktadır. Bu modeller; bel turnikesi, engelli geçiş turnikesi, hızlı geçiş turnikesi ve boy turnikesidir.

Bel Bursa turnike sistemleri, insan beli boyunda olan turnikelerdir. Bel turnikeleri, istasyonlarda aşina olduğumuz turnikelerdir. Bu turnikelerin kullanılmakta olan farklı modelleri vardır. Dekoratif, paslanmaz çelik, düşen kollu, double, tek ayaklı, duvar tipi bu modellerden bazılarıdır. Bel Bursa turnike sistemlerinin farklı gövde özellikleri yer almaktadır. Bu gövdeler elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelik olarak ikiye ayrılmaktadır. Paslanmaz çelik turnikeler dış ortamlarda kullanmak için üretilmişlerdir. Hiçbir olumsuz kötü hava koşulundan etkilenmeden kullanıma devam edilebilir. Elektrostatik boyalı olan bel turnikeleri iç ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Kullanımı ve kurulumu çok basit olan bu turnikeler, uzaktan kumanda ya da buton ile kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde tek buton ya da çift buton kontrolü yer almaktadır. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki komuta geçerken, çift buton kontrolünde turnike kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton yer almaktadır.

Boy Bursa turnike sistemleri ise insan boyunu aşan turnikelerdir. Bu turnikelerin paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olan modelleri vardır. Yani iç ve dış ortamlar için harika bir seçenektir. Stadyum ve konser alanlarında sıkça rastladığımız boy Bursa turnike sistemleri, günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Bu turnikelerin tamamı personel devam kontrol cihazları ile de tetiklenebilmektedir. Kurulumları için sadece yirmi dakika gibi kısa bir süre yeterli olacaktır. Boy Bursa turnike sistemlerinin kullanılmakta olan iki farklı gövdeye sahip olan modelleri bulunmaktadır. Bu modelleri iç ve dış tüm ortamlarda güvenle kullanabilirsiniz.

Engelli Bursa turnike sistemleri ise engeli bireylerin geçiş yapması için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerin kullanım alanları çok geniştir. Çünkü engelli bireylerin geçiş yapabilmesi için bel turnikesi ve boy turnikesi kullanılan her alanda kullanılmalıdır. Engelli geçiş Bursa turnike sistemleri serbest geçiş için de harika bir seçenektir.

Bir de hızlı geçiş Bursa turnike sistemleri vardır. Bu turnike sistemleri, hızlı ve yoğun geçişlerin yapılacağı alanlarda kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerin kullanım alanları da çok geniştir. Günümüzde her geçen gün çok daha sık olarak kullanılmakta olan bu turnikelerin iç ve dış tüm ortamlarda kullanılabilen farklı modelleri yer almaktadır. Hızlı geçiş Bursa turnike sistemleri hakkında detaylı bilgi için bizi arayın.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları