perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PLASTİK KART BASIMI FİYATLARI

Kartlı geçiş kontrol sistemleri, geçişleri kontrol altına almak için kullanılmakta olan sistemlerdir. Tabi kartlı sistemlerin tek amacı geçişleri kontrol etmek değildir. Aynı zamanda takip programları ile birlikte de kullanılmaktadır. Özellikle günümüzde personel takip programları ile oldukça sık kullanılmakta olan kartlı geçiş sistemleri, takip ihtiyacının artması ile birlikte artık günümüzde pek çok farklı alanda da tercih edilir hale gelmiştir. Özellikle işletmelerde personel takip etme işlemleri sıklıkla kartlı geçiş kontrol cihazları ile yapılır olmuştur. Kartlı cihazlarda kayıt kapasiteleri, cihazların modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu cihazlara kayıt edilecek olan kartlar, proximity ya da mifare kart olabilmektedir. Geniş kullanım alanlarına; kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, askeri alanlar, işletmeler, plazalar, holdingler, iş merkezleri, hava alanları da dahil olmaktadır. Tüm bu alanlarda kart yazıcılar ile yapılacak olan plastik kart basımı fiyatları oldukça uygun olmaktadır. 

Kart okuyucu sistemlerde kullanılacak olan kartların üzerine baskılar yapılarak bu kartlar, personel tanıtım kartı olarak da tercih edilmektedir. Personel tanıtım kartlarında kartların sadece bir yüzüne baskı yapabileceğiniz gibi aynı zamanda kartın iki yüzüne de baskı yapabilirsiniz. Plastik kart basımı fiyatları, üzerine yapılacak olan baskının tek taraflı mı yoksa çift taraflı mı olduğuna göre değişiklik gösterecektir. 

Tek yüze baskı yapabilen plastik kart basımı cihazlarında kartın ön yüzüne personel ismi, soy ismi, çalışılan departman gibi bilgilerin basımı yapılmaktadır. Kartın arka yüzüne ise firma logosu ve firma ismi bilgileri basılabilmektedir. Bu cihazların kullanımları da çok basittir. Normal bir kart yazıcıdan hiçbir farkı bulunmayan plastik kart basımı cihazları, 300 dpi’lik bir çözünürlük ile kartların üzerine baskı yapabilmenizi sağlar. Bu çözünürlükte personellerin fotoğraflarını, kartlara baskı yapmanız için yeterli olmaktadır. Bu baskıların renkli mi yoksa siyah – beyaz mı olacağı da tamamen sizin kendi tercihinize kalmıştır. Renkli baskılar ve siyah beyaz baskılar için farklı kart yazıcılar kullanılmaktadır. Ayrıca kartların basımlarını isterseniz kendiniz tasarlayabilir ya da hazır olan tasarımlardan kullanabilirsiniz. Tek yüze baskı yapabilecek plastik kart basımı fiyatları da bu cihazlar kullanılarak yapılacağı için dışarda yapacağınız baskılara nazaran çok daha uygun olacaktır.

Çift yüze baskı yapabilen plastik kart baskı makinalarında kartın iki yüzüne birden baskı yapılmaktadır. Bu baskılarda kartın ön yüzüne personellerin kişisel bilgileri, arka yüzüne ise firma adı ve firma logosu gibi bilgilerin baskısı yapılabilecektir. Kullanımı bu yazıcıların normal bir yazıcıdan farklı değildir ve oldukça kolaydır. Fiyat olarak da oldukça uygun olmaktadır. Normalde kartlara ödediğiniz maliyetler; kırılan kartlar, kaybolan kartlar ve tahriş olan kartlar düşünüldüğünde oldukça yüksek fiyatlandırmalar ile karşımıza çıkmaktadır. Bu kartlara dışardan baskı yaptırırken ödediğiniz maliyeti, kart yazıcı satın alarak bir sene gibi kısa bir sürede amorti ettirebilirsiniz. 300 dpil’lik çözünürlük ile kartların üzerine yapacağınız baskılar oldukça kaliteli olacaktır. Bu yazıcılarda fiyatlar da tercih edeceğiniz kart yazıcının modeline göre farklılık göstermektedir. Plastik kart basımı fiyatları için teklif almak isterseniz info@perkotek.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler