perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZLİ KİLİT FİYAT

Parmak izli kilit fiyat, kullanılacak olan parmak izi okuma cihazlarının modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bu sebepten dolayı parmak izli kilit fiyat hakkında net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Parmak izi okuma cihazlarının kayıt kapasitelerine, geçiş şekillerine vb. Farklı özelliklerine bakılarak parmak izli kilit fiyat değişecektir. Peki, parmak izi okuma cihazları ile geçişler nasıl yapılıyor ve parmak izi okuma cihazları nerelerde kullanılıyor?  Parmak izli kilit fiyat uygunluğu ile kullanılan parmak izi okuma cihazları, günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmakta olan cihazlardır. Parmak izi tarama teknolojisi kullanılan bu cihazlar, parmakların uç kısımlarındaki iz ile geçiş yapılmasını sağlamaktadır. Parmakların uç kısmında yer alan iz, hiçbir insanın parmağında aynı değildir. Öyle ki her insanın her parmağında dahi bu iz farklıdır. Bu sayede takip esnasında kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutarak geçiş yapması gibi bir durum asla söz konusu değildir. Zaten bu sebeple parmak izli kilit fiyat uygunluğuna sahip olan cihazlarımız, özellikle personellerin takip edilmesi için kullanılmaktadır. Personel takibi yanı sıra parmak izi okuma cihazı ile üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, öğrenci takibi ve tuvalet takibi de yapılabilmektedir.  Parmak izi okuma cihazları personel takibi yapmak için personel takip programı, üye takibi yapmak için üye takip programı, yemekhane takibi yapmak için yemekhane takip programı, geçiş kontrol takibi yapmak için ise geçiş kontrol programı kullanılması gerekmektedir.

Parmak izli kilit fiyat uygunluğu ile kullanılacak olan cihazlarımız ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Kapılara tetik vermek için bu cihazlar ile birlikte kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin, her türlü kapı yapısında kullanılabilir olan farklı modelleri olması sayesinde de ahşap kapılara, tahta kapılara, pvc kapılara, kompozit kapılara ve pimapen kapılara tetik verilebilecektir. Parmak izli kilit fiyat uygunluğu ile bu cihazlarla kilitleri kullanmadan, parmak izli kapı kolu ile de kapılara tetik verebilirsiniz. Parmak izli kapı kolunda kilit, parmak izi ve kapı kolu bir aradadır. Normal bir kapı kolu şeklinde kapılara monte edilirler. Pil ile çalışmasına devam etmekte olan bu cihazların kullanımları çok basittir. Parmak izi yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak geçiş yapılabilir. Aynı zamanda mekanik anahtar ile de açılabilirler.

Parmak izli kilit fiyat uygunluğuna sahip olan cihazlarımız ile turnikelere tetik vermek için ise bu cihazların, turnikelerin üzerine monte edilerek kullanılması gerekmektedir. Daha sonra parmak izleri tanımlanır. Tanımlı olan parmak izlerinin okutulması ile birlikte hızlı geçişler sağlanır.

Parmak izli kilit fiyat teklifi almak için hemen şimdi siz de 0850 811 80 00 numarasını arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Daha fazla zaman kaybetmeyin ve kusursuz takibin keyfini çıkarın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler