perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AKORDİYON BARİYER SİSTEMLERİ

Akordiyon bariyer sistemleri, estetik görünümleri ve kolay kullanımları sayesinde günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmakta olan bariyerlerdir. Akordiyon bariyer sistemleri kullanım alanları; miting alanları, otoparkların giriş ve çıkışları, nizamiyelerin girişleri, olay yeri geçişlerini engelleme alanları, yoğun kalabalıkların belirli noktalara yönlendirilmesi gerekli yerler gibi pek çok alanda kullanılmaktadır. Akordiyon bariyer sistemlerinin en büyük özelliklerinden bir tanesi katlanabilir olmasıdır. Katlanabilir oluşu sayesinde hem daha az yer kaplar hem de kullanımı basitleşir. Günlük hayatta birçok ihtiyaca cevap niteliğindeki akordiyon bariyer sistemleri, birbirine ilave edilebilen modüllerden oluşmaktadır. Bu şekilde istediğiniz tüm uzunlukları elde etmeniz mümkündür. Kullanacağınız alana uzun geldiğinde modüllerden bir tanesi çıkarabilirsiniz. Kısa geldiğinse ise bir modül eklemesi yapabilirsiniz.

Hareketli ve sabit kullanım için çok uygun olan akordeon bariyer sistemleri, iç ve dış ortamlarda kullanılabilir. Dış ortamlarda kullanımı uygun olması çok işinize gelecektir. Birbirine eklenebilen kilitlerden oluşan akordiyon bariyer sistemlerinin bir tanesinin açık haldeki boyutu iki metredir. Tabi ki boyutu sadece iki metre olarak kalmaz. İlave olarak isterseniz ekleme yaparak boyutunu büyütebilirsiniz. Zaten bir adet akordiyon bariyer sistemlerinde yedi adet dikme bulunmaktadır. Bu yedi adet dikmenin dördünde toplam sekiz adet tekerlek yer alır. Sekiz tekerlek, sağa ve sola çok rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlamaktadır. Bir bariyerin açık haldeki uzunluğu iki metre olsa da iki metre on santimetreye kadar boyu uzatılabilmektedir.

Akordiyon bariyer sistemleri bariyerlerinin tekerlek çapları dokuz buçuk santimetredir. Birbirine ilave edilebilen dikmelerden oluşan bu sistemler, Türkiye’nin her yerinde güvenle kullanılabilmektedir. Herhangi bir problem yaşadığınızda, akordiyon bariyer sistemleri için alanında uzman ve profesyonel çağrı merkezi ekibimiz sizde anında destek verecektir.

Perkotek Teknoloji ailesi olarak Avax akordiyon bariyer sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için bu bariyerlerin fiyatları da firmamızda çok uygun tutulmuştur. Özellikle polislerin stadyum, konser alanı gibi yerlerde yönlendirmeleri için çok sık kullanılan akordiyon bariyer sistemleri ile siz de kontrollü geçişler sağlamak için daha fazla zaman kaybetmeden hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler