perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PLASTİK KART FİYAT

Plastik kart fiyat, kullanılacak olan kart modeline göre değişmektedir. Bu kartlar proximity kart ya da mifare kart olabilmektedir. Proximity kartların ve mifare kartların kullanılmakta olduğu dört farklı model kart okuyucu cihaz bulunmaktadır. Bu cihazlar; standalone cihazlar, online cihazlar, offline cihazlar ve panelli cihazlar olarak adlandırılırlar. Standalone kartlı geçiş kontrol cihazları, bilgisayarlardan bağımsız olarak çalışmasına devam etmektedir. Bu cihazlara plastik kart tanımlaması yapmak için öncelikle master kart tanımlaması yapılması gerekir. Plastik kart fiyat gibi master kart fiyat da oldukça uygundur. Bu cihazlar genellikle apartmanlarda, sitelerde ve depolarda sıkça kullanılabilmektedir. Online kartlı geçiş kontrol cihazları ise bilgisayarlar açık olmadan çalışmasına devam edemeyen cihazlardır. Bu cihazlarda kullanılan plastik kart fiyat da çok uygun olmaktadır. Offline kartlı geçiş kontrol cihazları ise bilgisayar bağlantısı olmadan çalışmasına devam eden cihazlardır. Bu cihazlar genellikle personel takibi için kullanılmaktadır. Personel takibinde kullanılan plastik kartları aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak da kullanabilirsiniz. Panelli kartlı cihazlar ise aptal terminal olarak adlandırılan cihazlardır. Bu cihazlar, panel olmadan çalışmasına devam edemezler.

Plastik kart fiyat uygunluğu yanı sıra bu kartların üzerine yapılacak olan baskıların fiyatları da oldukça uygundur. Plastik kartların üzerine yapılacak olan baskılar, kart baskı makinası ile yapıldığında çok daha uygun fiyatlara mal edilmektedir. Bu kart yazıcılar, iki farklı modele ayrılmaktadır. Tek yüze baskı yapabilen plastik kart baskı makinası ve çift yüze baskı yapabilen plastik kart baskı makinası. Tek yüze baskı yapabilen plastik kart baskı makinası ile kartların üzerine kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departmanların bilgileri gibi baskılar yapılabilmektedir. Bu baskılar siyah – beyaz ya da renkli olabilmektedir. Tek yüze baskı yapabilen kart yazıcılar ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Kullanımları oldukça basit olan bu kart yazıcılar, üye takip sistemlerinde kullanılan kartların üzerine de baskılar yapabilmenizi sağlar.

Çift yüze baskı yapabilen kart baskı makinası ile de kartların her iki yüzüne de baskı yapılabilir. Kartların bir yüzüne kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman bilgilerinin baskısı yapılırken, arka yüzüne firma isimleri ve firma logosu baskıları yapabilirsiniz. Çift yüze baskı yapabilen plastik kart baskı makinası ile de kartların üzerine renkli ya da siyah – beyaz baskılar yapılabilmektedir. Saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılmaktadır. Kullanımları ve kurulumları oldukça basit olan bu yazıcılar, normal bir yazıcı kadar basit olarak kullanılmaktadır. Plastik kart fiyat gibi bu kart yazıcıların fiyatları da çok uygundur. Ciaat ve Sunlight modelleri ile bu kart yazıcılar hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için telefon numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler