perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PLASTİK KART YAZICI FİYATLARI

Kartlı geçiş sistemleri, sıklıkla personel takip etmek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bunun yanı sıra aynı zamanda geçiş kontrolü, tuvalet takibi, üye takibi ve öğrenci takibi yapmak için de kullanılmaktadır. Bu cihazlar ile birlikte kullanılmakta olan kartların iki farklı çeşidi vardır. Proximity ve mifare kartlar. Bu kartları özellikle de personel takibi yapılacak olan alanda personel tanıtım kartı olarak da tercih edebilirsiniz. Bunun için de kartların üzerine baskı yapılması gerekmektedir. Bu baskılar da plastik kart yazıcılar ile yapılacaktır. Plastik kart yazıcı fiyatları çok uygun olup bu yazıcılar; ofislerde, bankalarda, hastanelerde, eğitim kurumlarında, kamu kurum ve kuruluşlarında, hava alanlarında, konsolosluklarda ve buna benzer pek çok alanda tercih edilmektedir.

Plastik kart yazıcılar, kartların üzerine personel isim, soy isim, çalışılan departman, firma adı, logo vb. baskıları yapabilmek için kullanılabilir. Bunun için de iki farklı modeli bulunmaktadır. İlk model tek yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcıdır. Bu yazıcı, kartların sadece tek bir yüzüne baskı yapabilmenizi sağlar. Bu yüzden personel isimleri, soy isimleri, çalışılan departman, firma isimleri vs. bilgilerinin baskısı yapılabilecektir. 300 dpi’lik bir çözünürlüğe sahip olan bu cihazlar ile kartların üzerine yapılacak olan baskılar renkli olabileceği gibi aynı zamanda siyah beyaz da olabilmektedir.  Üstelik firmamızda plastik kart yazıcı fiyatları da oldukça uygundur.

Çift yüze baskı yapabilen plastik kart baskı makinalarında ise kartın ön yüzüne kişi isim, soy isim, çalışılan departman gibi bilgilerin basımını yaparken, arka yüzüne de firma adı ve firma logosu gibi bilgilerin basımını yapabilirsiniz. Kullanımı bu cihazların çok basit olup farklı pek çok alanda da tercih edilebilmektedir. Peki, neden çift yüze baskı yapabilen kart yazıcıları kullanmalısınız? Çünkü bu kart yazıcıları aynı zamanda personel takibi yapacak olduğunuz alanlarda aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak da tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz bu tanıtım kartları, ofisinize gelecek olan müşterilerin personellerinizi kolayca tanıyabilmelerini sağlamaktadır. Bu yazıcılar da bir yılı aşkın bir süre sonunda kendi kendilerini amorti ettirebileceklerdir. 300 dpi’lik bir çözünürlük ile çalışmasını sürdüren çift yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcı fiyatları, tercih edecek olduğunuz yazıcının modeline göre değişmektedir. Bu yüzden fiyat hakkında en net bilgiyi alabilirsiniz. Bu kart yazıcılar ile de kartların yüzlerine renkli ya da siyah – beyaz baskılar yapabilirsiniz. Yapılacak olan bu baskıları çift yüze baskı yapabilen kart yazıcıların farklı modelleri ile yapabilirsiniz.

Siz de plastik kart yazıcı ile kartların üzerine yapılacak olan baskıların maliyetlerinden kolayca kurtulabilirsiniz. Satın almak için daha fazla kaybetmeyin. Plastik kart yazıcılar, özellikle kırılan kartlar, kaybolan kartlar ve yeni işe giren personellere çıkarılacak olan kartlar düşünüldüğünde oldukça yüksek maliyetlere sebep olmaktadır. Detaylı bilgi almak ya da plastik kart yazıcı fiyatlarını öğrenmek için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler